๑۩۞۩๑ انجمن هواداران پرسپولیس ๑۩۞۩๑ با سلام به شما بازدید كننده عزیز شما ما را با نظرات خود دل گرم می كنید و ما را امید می بخشید كه بیشتر برای تیم پرسپولیس و شما كار كنیم نظر یادتون نره با تشكر مدیر وبلاگ tag:http://afcperspolis.mihanblog.com 2019-10-18T22:14:25+01:00 mihanblog.com غرور سرخپوشان در فولاد شهر ذوب شد !!! 2009-01-03T18:58:58+01:00 2009-01-03T18:58:58+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/348 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : وقتی پرسپولیس مقابل ملوان تسلیم شد  پیش بینی باخت  انها در فولاد شهر آن هم  برابر ذوب آهن بالانشین ، چندان  سخت نبود اما  امروز  مجموعه  قرمز  شکست نخورد بلکه ورشکسته شد.  همه آنهایی که با خوش خیالی تصور می کردند افشین پیروانی به رغم عدم تجربه قادر است تیم محبوب شان را از ورطه سقوط برهاند  عصر امروز  شاهد ان بودند  که پیروانی نه تنها کوچکترین تغییر مثبتی را به وجود نیاورده، که حتی از پرسپولیس تیمی ساخته بی شناس کانون هواداران پرسپولیس : وقتی پرسپولیس مقابل ملوان تسلیم شد  پیش بینی باخت  انها در فولاد شهر آن هم  برابر ذوب آهن بالانشین ، چندان  سخت نبود اما  امروز  مجموعه  قرمز  شکست نخورد بلکه ورشکسته شد.  همه آنهایی که با خوش خیالی تصور می کردند افشین پیروانی به رغم عدم تجربه قادر است تیم محبوب شان را از ورطه سقوط برهاند  عصر امروز  شاهد ان بودند  که پیروانی نه تنها کوچکترین تغییر مثبتی را به وجود نیاورده، که حتی از پرسپولیس تیمی ساخته بی شناسنامه و بی هویت . 
 چه کسی باور داشت در دقیقه 65 بازی با نتیجه سه بر صفر به سود میزبان به پایان برسد؟  بله این پرسپولیس است؛ گرانقیمت ترین تیم تاریخ لیگ برتر  که اینک با فوجی  از ستاره و  ملی پوش فعلی و سابق نمی تواند  از خودش دفاع کند.
]]>
آقای مصطفوی شب بخیر خدانگهدار ! 2009-01-03T18:57:28+01:00 2009-01-03T18:57:28+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/347 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : پرسپولیس بار دیگر باخت . تیمی كه فصل قبل همین موقع با وجود كسر 6 امتیاز در صدر جدول جای خوش كرده بود و بازهم جسورانه به كارش ادامه می داد امروز به رتبه ششم جدول رده بندی سقوط كرد و می توان گفت امیدهایش برای قهرمانی را بسیار كمرنگ كرد . پرسپولیسی كه چه فصل قبل و چه دو فصل قبل بیشتر از 5 شكست نداشته بود امروز در طی 21 هفته 6 شكست را در كارنامه خود می بیند . آن هم در صورتی كه به نسبت هزینه تیم فعلی به جرات می توان گفت 2 برابر پرسپولیس 85.86 و پرسپولیس 86.87 هزینه كرده است perspolisکانون هواداران پرسپولیس : پرسپولیس بار دیگر باخت . تیمی كه فصل قبل همین موقع با وجود كسر 6 امتیاز در صدر جدول جای خوش كرده بود و بازهم جسورانه به كارش ادامه می داد امروز به رتبه ششم جدول رده بندی سقوط كرد و می توان گفت امیدهایش برای قهرمانی را بسیار كمرنگ كرد . پرسپولیسی كه چه فصل قبل و چه دو فصل قبل بیشتر از 5 شكست نداشته بود امروز در طی 21 هفته 6 شكست را در كارنامه خود می بیند . آن هم در صورتی كه به نسبت هزینه تیم فعلی به جرات می توان گفت 2 برابر پرسپولیس 85.86 و پرسپولیس 86.87 هزینه كرده است .
در مورد مسائل فنی این مسابقه در قسمت آنالیز بازی صحبت می كنیم و در این قسمت تنها می خواهیم گلایه های هواداران را تكرار كنیم كه متاسفانه هیچ گوش شنوایی وجود ندارد و هیچكس نیست به حرف دل این هواداران رسیدگی كند . داریوش مصطفوی كه گمان می كردم امروز وقتی اینگونه مورد فحاشی هواداران قرار می گیرد خودش استفعا دهد و یك لحظه هم در باشگاه نماند اما در كمال تعجب می آید و می گوید كادرفنی باید پاسخگو باشد ( همان نكته ای كه در تحلیل دیشب نوشته بودیم ) !
]]>
فرخزادی: هیئت مدیره باشگاه از افشین پیروانی سرمربی این تیم حمایت می كند 2009-01-03T18:56:39+01:00 2009-01-03T18:56:39+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/346 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : "مجید فرخزادی" در گفتگویی گفت : سرمربی تیم با دو باخت تغییر نمی كند و در جلسه آینده هیئت مدیره بررسی های لازم را روی این موضوع انجام خواهیم داد و اگر نیازی باشد تذكراتی به كادر فنی خواهیم داد . عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری كرد : كادر فنی هرچه زودتر تیم را سامان بدهد و اعضای تیم هم باید بیشتر تلاش کنند. فرخزادی با بیان اینكه در بازی با ذوب آهن بهتر از ملوان بازی كردیم گفت : یك پنالتی به نفع پرسپولیس گرفته نشد و ابراهیم توره هم یك&nbsp perspolisکانون هواداران پرسپولیس : "مجید فرخزادی" در گفتگویی گفت : سرمربی تیم با دو باخت تغییر نمی كند و در جلسه آینده هیئت مدیره بررسی های لازم را روی این موضوع انجام خواهیم داد و اگر نیازی باشد تذكراتی به كادر فنی خواهیم داد . 
عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری كرد : كادر فنی هرچه زودتر تیم را سامان بدهد و اعضای تیم هم باید بیشتر تلاش کنند. 
فرخزادی با بیان اینكه در بازی با ذوب آهن بهتر از ملوان بازی كردیم گفت : یك پنالتی به نفع پرسپولیس گرفته نشد و ابراهیم توره هم یك ضربه پنالتی را به هدر داد و اگر از این موقعیت ها استفاده می شد و اعضای تیم هم در حد نام پرسپولیس بازی می كردند ، ذوب آهن تیمی نبود كه بخواهد مقابل پرسپولیس برنده از بازی خارج شود.
]]>
سازمان اجازه برکناری مصطفوی را داد 2009-01-03T18:54:01+01:00 2009-01-03T18:54:01+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/345 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : داریوش مصطفوی برای فرار از بحران ناکامی تیمش توپ را به زمین افشین پیروانی انداخت . او که عمر مدیریتش در پرسپولیس به سر رسیده خواسته ناکامی را به گردن کادرفنی بیاندازد درحالی که مقامات مسئول در سازمان ورزش از برکناری او در 24 ساعت آینده و حکم جانشینی او به نام عباس انصاری فرد می‌خورد.معاون سازمان و رییس مرکز توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای پس از باخت پرسپولیس مقابل ذوب آهن در نامه ای به  به رییس هیات پرسپولیس خواستار رسیدگی سریع به روند نزولی تیم فوتبال این باشگاه perspolisکانون هواداران پرسپولیس : داریوش مصطفوی برای فرار از بحران ناکامی تیمش توپ را به زمین افشین پیروانی انداخت . او که عمر مدیریتش در پرسپولیس به سر رسیده خواسته ناکامی را به گردن کادرفنی بیاندازد 
درحالی که مقامات مسئول در سازمان ورزش از برکناری او در 24 ساعت آینده و حکم جانشینی او به نام عباس انصاری فرد می‌خورد.
معاون سازمان و رییس مرکز توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای پس از باخت پرسپولیس مقابل ذوب آهن در نامه ای به  به رییس هیات پرسپولیس خواستار رسیدگی سریع به روند نزولی تیم فوتبال این باشگاه و برون رفت از وضعیت فعلی به منظور پاسخگویی به انتظار هواداران پیروزی شد.
]]>
اولتیماتوم سازمان تربیت بدنی به مسئولان پرسپولیس: از آخرین فرصتی كه داده شده استفاده كنید 2009-01-03T18:53:07+01:00 2009-01-03T18:53:07+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/344 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : متن نامه كیومرث هاشمی به حسین هدایتی، رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس بدین قرار است: متاسفانه روند رو به نزول تیم فوتبال آن باشگاه در مسابقات لیگ برتر تاثیر نامطلوبی بر روی احساسات میلیون ها هوادار دلسوخته و دائمی آن در سطح كشور و اقصی نقاط جهان داشته كه در همین جا باید از سعه صدر و بردباری این هواداران در قبال نتایج حاصله تشكر و قدردانی شود . از طرف دیگر در روزهای پایانی سال این تیم باید در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا از اعتبار و كیان كشور و خود دفاع ك perspolisکانون هواداران پرسپولیس : متن نامه كیومرث هاشمی به حسین هدایتی، رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس بدین قرار است:
متاسفانه روند رو به نزول تیم فوتبال آن باشگاه در مسابقات لیگ برتر تاثیر نامطلوبی بر روی احساسات میلیون ها هوادار دلسوخته و دائمی آن در سطح كشور و اقصی نقاط جهان داشته كه در همین جا باید از سعه صدر و بردباری این هواداران در قبال نتایج حاصله تشكر و قدردانی شود .
از طرف دیگر در روزهای پایانی سال این تیم باید در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا از اعتبار و كیان كشور و خود دفاع كند كه روند مذكور نوید مثبتی از این حضور بدست نمی دهد.
]]>
آخوندی: سازمان اجازه نمی‌دهد كه اختلافات مدیریتی به پرسپولیس لطمه بزند 2009-01-03T18:51:59+01:00 2009-01-03T18:51:59+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/343 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : محمد آخوندی گفت: اگر افراد متوجه بزرگی باشگاه پرسپولیس نباشند، سازمان تربیت بدنی ورود خواهد كرد و اجازه نمی‌دهد كه برخی مسائل و اختلافات در مدیریت باشگاه بیشتر از این به تیم لطمه بزند.سخنگوی سازمان تربیت بدنی در گفت‌وگویی، در خصوص التیماتوم كیومرث هاشمی، رییس مركز توسعه‌ی ورزش‌های حرفه‌یی و قهرمانی سازمان تربیت بدنی درباره وضعیت حاكم بر پرسپولیس اظهار كرد: با توجه به حمایت‌هایی كه دولت و سازمان تربیت بدنی از پرسپولیس داشته است وضعیت خوبی را در این تیم شاهد نیستیم، به هم perspolisکانون هواداران پرسپولیس : محمد آخوندی گفت: اگر افراد متوجه بزرگی باشگاه پرسپولیس نباشند، سازمان تربیت بدنی ورود خواهد كرد و اجازه نمی‌دهد كه برخی مسائل و اختلافات در مدیریت باشگاه بیشتر از این به تیم لطمه بزند.
سخنگوی سازمان تربیت بدنی در گفت‌وگویی، در خصوص التیماتوم كیومرث هاشمی، رییس مركز توسعه‌ی ورزش‌های حرفه‌یی و قهرمانی سازمان تربیت بدنی درباره وضعیت حاكم بر پرسپولیس اظهار كرد: با توجه به حمایت‌هایی كه دولت و سازمان تربیت بدنی از پرسپولیس داشته است وضعیت خوبی را در این تیم شاهد نیستیم، به همان نسبت كه سازمان از مدیریت باشگاه استقلال راضی است از مدیریت باشگاه پرسپولیس ناراضی است، این دو تیم هواداران بسیار زیادی دارند و از آن‌ها بیش از این انتظار می‌رود.]]>
لیدرهای پرسپولیس با یكدیگر درگیر شدند 2009-01-03T18:51:07+01:00 2009-01-03T18:51:07+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/342 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : لیدرهای باشگاه پرسپولیس كه امروز در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برای تشویق تیم خود به دو دسته تقسیم شده بودند؛ پس از باخت مقابل ذوب آهن مقابل رختكن پرسپولیس و محل هتل با یكدیگر درگیر شدند. این درگیری كه دقایقی به طور انجامید با پا در میانی سلطانی مسئول حراست باشگاه به پایان رسید. perspolisکانون هواداران پرسپولیس : لیدرهای باشگاه پرسپولیس كه امروز در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برای تشویق تیم خود به دو دسته تقسیم شده بودند؛ پس از باخت مقابل ذوب آهن مقابل رختكن پرسپولیس و محل هتل با یكدیگر درگیر شدند.
این درگیری كه دقایقی به طور انجامید با پا در میانی سلطانی مسئول حراست باشگاه به پایان رسید.
]]>
افشین پیروانی : تعطیلی لیگ به ما كمك زیادی خواهد كرد 2009-01-03T18:48:01+01:00 2009-01-03T18:48:01+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/341 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : افشین پیروانی گفت: من تیم را در شرایط بحرانی تحویل گرفتم و از آن زمان تیم ما روند روبه رشدی را داشته است. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از دومین شكست با این تیم گفت: ذوب آهن بازی را خوب شروع كرد اما، ما بعد از خوردن گل اول بهتر بازی كردیم و چند موقعیت خوب هم بدست آوردیم. وی درمورد قضاوت بازی افزود: داوری مشكل خاصی نداشت و قضاوت خوبی را به نمایش گذاشت. پیروانی درخصوص سوال یكی از خبرنگاران درمورد پنالتی زدن بازیكنان تیم پرسپولیس افزود: اگر ما پنالتی دوم‌مان گل می‌شد، می‌ت perspolisکانون هواداران پرسپولیس : افشین پیروانی گفت: من تیم را در شرایط بحرانی تحویل گرفتم و از آن زمان تیم ما روند روبه رشدی را داشته است.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از دومین شكست با این تیم گفت: ذوب آهن بازی را خوب شروع كرد اما، ما بعد از خوردن گل اول بهتر بازی كردیم و چند موقعیت خوب هم بدست آوردیم.
وی درمورد قضاوت بازی افزود: داوری مشكل خاصی نداشت و قضاوت خوبی را به نمایش گذاشت.
پیروانی درخصوص سوال یكی از خبرنگاران درمورد پنالتی زدن بازیكنان تیم پرسپولیس افزود: اگر ما پنالتی دوم‌مان گل می‌شد، می‌توانستیم نتیجه‌ی بازی را عوض كنیم و نتیجه‌ی بهتری بدست آوریم.]]>
سعداوی در تمرین پرسپولیس حاضر شد 2008-12-27T17:16:01+01:00 2008-12-27T17:16:01+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/339 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : این تمرین بعدازظهر امروز از ساعت 15:10 دقیقه در زمین راه‌آهن برگزار شد. در این تمرین بازیكنان به گرم كردن حركات كششی،‌سرعتی، آقا وسط و فوتبال دست گرمی پرداختند.سپس سانتر از جناحین و ضربه به دروازه را تمرین كردند. * حدود 200 هوادار در تمرین امروز حضور داشت و شدیدا كادر فنی و بازیكنان را مورد تشویق قرار دادند. * نعیم سعداوی مربی جدید پرسپولیس در تمرین امروز حضور پیدا كرد و توسط افشین پیروانی به مدت 15 دقیقه برای بازیكنان معارفه شد. * محسن خلیلی به مدت 50 دقیقه زیر نظر زری perspolisکانون هواداران پرسپولیس : این تمرین بعدازظهر امروز از ساعت 15:10 دقیقه در زمین راه‌آهن برگزار شد.
در این تمرین بازیكنان به گرم كردن حركات كششی،‌سرعتی، آقا وسط و فوتبال دست گرمی پرداختند.سپس سانتر از جناحین و ضربه به دروازه را تمرین كردند.
* حدود 200 هوادار در تمرین امروز حضور داشت و شدیدا كادر فنی و بازیكنان را مورد تشویق قرار دادند.
* نعیم سعداوی مربی جدید پرسپولیس در تمرین امروز حضور پیدا كرد و توسط افشین پیروانی به مدت 15 دقیقه برای بازیكنان معارفه شد.
* محسن خلیلی به مدت 50 دقیقه زیر نظر زرینه تمرینات ویژه‌ای را انجام داد.
]]>
همه حاضر؛ نیکبخت غایب! 2008-12-27T17:14:35+01:00 2008-12-27T17:14:35+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/338 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : جلسه معارفه نعیم سعداوی ، مربی جدید پرسپولیس درحالی انجام شد که نیکبخت غایب تمرین بود.تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک روز تعطیلی از سر گرفته شد. در این تمرین که جلسه معارفه رسمی نعیم سعداوی به عنوان دستیار جدید افشین پیروانی بود ، تقریبا همه پرسپولیسی ها حضور داشتند غیر از علیرضا نیکبخت واحدی.نیکبخت که دیروز در رشت و در بازی دو تیم منتخب 98 و منتخب گیلان ، بازی کرده بود ، امروز رابه خود استراحت داد! غیر از نیکبخت اما دیگر بازیکنان تیم به تمرین آمده بودند. کریم باقر perspolisکانون هواداران پرسپولیس : جلسه معارفه نعیم سعداوی ، مربی جدید پرسپولیس درحالی انجام شد که نیکبخت غایب تمرین بود.
تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک روز تعطیلی از سر گرفته شد. در این تمرین که جلسه معارفه رسمی نعیم سعداوی به عنوان دستیار جدید افشین پیروانی بود ، تقریبا همه پرسپولیسی ها حضور داشتند غیر از علیرضا نیکبخت واحدی.
نیکبخت که دیروز در رشت و در بازی دو تیم منتخب 98 و منتخب گیلان ، بازی کرده بود ، امروز رابه خود استراحت داد! غیر از نیکبخت اما دیگر بازیکنان تیم به تمرین آمده بودند. کریم باقری پس از چند هفته استراحت در امریکا به تهران آمده ، دوباره در تمرینات تیمش حاضر شد و پا به پای دیگران دوید. محسن خلیلی هم که صبح امروز به فدراسیون رفته و از تاج نامه ای گرفته بود تا بتواند هزینه های درمانش را از فدراسیون بگیرد ، یکی دیگر از کسانی بود که پس از مدت‌ها مصدومیت به تیم اضافه شده بود.
]]>
قرارداد مربی جدید پرسپولیس به ثبت رسید 2008-12-27T17:13:33+01:00 2008-12-27T17:13:33+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/337 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : نعیم سعداوی پس از حضور در دفتر مدیر عامل در حضور سید داریوش مصطفوی، مدیر حقوقی و مدیر روابط عمومی و بین الملل باشگاه قراردادش را به ثبت رساند.نعیم سعداوی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس و تیم ملی و مربی جدید سرخپوشان پس از دیدار و گفتگو با سید داریوش مصطفوی قراردادش را تا پایان فصل و همراهی این تیم در رقابتهای لیگ، جام حذفی و جام باشگاههای آسیا به ثبت رساند.گفتنی است؛ پس از ثبت قرارداد، نعیم سعداوی مربی جدید سرخپوشان به همراه مدیر عامل جهت حضور در تمرینات پرسپولیس به ورزشگاه ر perspolisکانون هواداران پرسپولیس : نعیم سعداوی پس از حضور در دفتر مدیر عامل در حضور سید داریوش مصطفوی، مدیر حقوقی و مدیر روابط عمومی و بین الملل باشگاه قراردادش را به ثبت رساند.
نعیم سعداوی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس و تیم ملی و مربی جدید سرخپوشان پس از دیدار و گفتگو با سید داریوش مصطفوی قراردادش را تا پایان فصل و همراهی این تیم در رقابتهای لیگ، جام حذفی و جام باشگاههای آسیا به ثبت رساند.
گفتنی است؛ پس از ثبت قرارداد، نعیم سعداوی مربی جدید سرخپوشان به همراه مدیر عامل جهت حضور در تمرینات پرسپولیس به ورزشگاه راه آهن رفت.
]]>
زمان بازیگری سفید امضاء کردم و اینک نیز سفید امضاء می کنم 2008-12-27T17:12:27+01:00 2008-12-27T17:12:27+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/336 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : نعیم سعداوی مدافع ارزشمند، محبوب و محجوب سالهای دور پرسپولیس و تیم ملی و مربی جدید سرخپوشان، امروز (شنبه) جهت دیدار و گفتگو با مدیر عامل و سرمربی تیم، به باشگاه پرسپولیس آمد که پس از آن طی گفتگویی با کانون هواداران پرسپولیس به نکات جالبی اشاره کرد که ماحصل آن از حضورتان می گذرد: perspolisکانون هواداران پرسپولیس : نعیم سعداوی مدافع ارزشمند، محبوب و محجوب سالهای دور پرسپولیس و تیم ملی و مربی جدید سرخپوشان، امروز (شنبه) جهت دیدار و گفتگو با مدیر عامل و سرمربی تیم، به باشگاه پرسپولیس آمد که پس از آن طی گفتگویی با کانون هواداران پرسپولیس به نکات جالبی اشاره کرد که ماحصل آن از حضورتان می گذرد:]]> خدمتی دیگر از سایت پرسپولیس نیوز / چت روم آنلاین سایت افتتاح شد 2008-12-27T17:11:10+01:00 2008-12-27T17:11:10+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/335 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : با سلام خدمت تمامی هواداران عزیز پرسپولیس در هر جا که هستید!اینجانب حمیدرضا نظری مدیر خبرگزاری پرسپولیس هنگام مطالعه کامنت های کاربران سایت متوجه شدم که کاربران به یک چت روم آنلاین در سایت احتیاج دارند تا بتوانند بدین ترتیب با یکدیگر تعامل و ارتباط نزدیکتری داشته باشند.بدین دلیل تصمیم گرفتیم چنین امکانی نیز در سایت به وجود آوریم تا کاربران عزیزمان بتوانند راحت تر با یکدیگر در ارتباط باشند. در این سیستم شما قادرید به هر کدام از کاربران سایت حتی مدیران perspolisکانون هواداران پرسپولیس : با سلام خدمت تمامی هواداران عزیز پرسپولیس در هر جا که هستید!
اینجانب حمیدرضا نظری مدیر خبرگزاری پرسپولیس هنگام مطالعه کامنت های کاربران سایت متوجه شدم که کاربران به یک چت روم آنلاین در سایت احتیاج دارند تا بتوانند بدین ترتیب با یکدیگر تعامل و ارتباط نزدیکتری داشته باشند.
بدین دلیل تصمیم گرفتیم چنین امکانی نیز در سایت به وجود آوریم تا کاربران عزیزمان بتوانند راحت تر با یکدیگر در ارتباط باشند. در این سیستم شما قادرید به هر کدام از کاربران سایت حتی مدیران سایت پیام شخصی ارسال کنید و مطمن باشید که پیام به دست فرد مورد نظر شما خواهد رسید.
این سیستم را تا حدودی به زبان فارسی ترجمه کرده ایم و روی آن کار خواهیم نمود در هر صورت اگر مشکلی وجود داشت میتوانید در نظرات همین پست اعلام کنید.]]>
جلسه کادر فنی در باشگاه برگزار شد 2008-12-27T17:10:28+01:00 2008-12-27T17:10:28+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/334 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : جلسه کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس که پیش از این در محل تمرین سرخپوشان انجام می شد، صبح امروز در محل باشگاه برگزار گردید. افشین پیروانی گفت: پیش از این، جلسات کمیته فنی جهت آنالیز بازیهای قبلی و آتی سرخپوشان در محل تمرین با حضور همکارانم برگزار می شد که در پی آن، این جلسه امروز شنبه هفتم دی ماه در محل باشگاه برگزار گردید.گفتنی است؛ نعیم سعداوی مربی جدید سرخپوشان در جلسه امروز کادر فنی شرکت کرد perspolisکانون هواداران پرسپولیس : جلسه کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس که پیش از این در محل تمرین سرخپوشان انجام می شد، صبح امروز در محل باشگاه برگزار گردید.
 افشین پیروانی گفت: پیش از این، جلسات کمیته فنی جهت آنالیز بازیهای قبلی و آتی سرخپوشان در محل تمرین با حضور همکارانم برگزار می شد که در پی آن، این جلسه امروز شنبه هفتم دی ماه در محل باشگاه برگزار گردید.
گفتنی است؛ نعیم سعداوی مربی جدید سرخپوشان در جلسه امروز کادر فنی شرکت کرد
]]>
حضور مربی جدید پرسپولیس در باشگاه 2008-12-27T17:09:46+01:00 2008-12-27T17:09:46+01:00 tag:http://afcperspolis.mihanblog.com/post/333 مهدی مقرب کانون هواداران پرسپولیس : نعیم سعداوی بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال کشورمان که از سوی افشین پیروانی بعنوان مربی به باشگاه معرفی شده بود، صبح امروز به دیدار مدیر عامل باشگاه رفت.نعیم سعداوی پیشکسوت ارزنده سرخپوشان امروز شنبه هفتم دی ماه از ساعت 30/10 در باشگاه حضور یافت و با سید داریوش مصطفوی مدیر عامل پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد. perspolisکانون هواداران پرسپولیس : نعیم سعداوی بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال کشورمان که از سوی افشین پیروانی بعنوان مربی به باشگاه معرفی شده بود، صبح امروز به دیدار مدیر عامل باشگاه رفت.
نعیم سعداوی پیشکسوت ارزنده سرخپوشان امروز شنبه هفتم دی ماه از ساعت 30/10 در باشگاه حضور یافت و با سید داریوش مصطفوی مدیر عامل پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد.
]]>