perspolisکانون هواداران پرسپولیس : برای بررسی وضعیت استعفای حسین هدایتی از هیات مدیره باشگاه پرسپولیس فردا مجمع این باشگاه تشكیل جلسه می دهد.
در شرایطی كه حسین هدایتی رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تهران ناگهان از سمت خود استعفا كرده و به صراحت نیز اعلام كرده است كه دیگر تحت هیچ شرایطی با این باشگاه همكاری نخواهد كرد.
هیات مدیره باشگاه پرسپولیس وارد شرایط بسیار جدیدی شده است. به همین منظور مجمع این باشگاه قرار است شنبه یا یكشنبه تشكیل جلسه دهد و در خصوص استعفای حسین هدایتی تصمیم گیری كند


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: خیلی دوست دارم حسین هدایتی مشكلات باشگاه را بازگو كند. داریوش مصطفوی درباره استعفای هدایتی از هئیت مدیره پرسپولیس اظهار داشت: دوست ندارم در این شرایط حساس، پرسپولیس وارد حاشیه شود.به همین خاطر ترجیح می دهم فعلا سكوت كنم. وی تاكید كرد: نمی دانم منظور هدایتی از مشكلاتی كه عنوان كرده؛ چیست.دوست دارم از زبان وی این مشكلات را بشنوم. مصطفوی افزود: بنا بر قانون مجمع باشگاه، به عنوان مدیر عامل پرسپولیس منتظر نظر هیئت مدیره و رئیس مجمع مهندس علی آبادی هستم. وی ادامه داد: به هیچ عنوان راضی نیستم هدایتی از پرسپولیس برود.او زحمات زیادی برای باشگاه كشیده است. مصطفوی یادآور شد: سعی می كنیم در نشستی فوری این مسئله را پیگیری كنیم. در این باره به هیچ عنوان نباید پرسپولیس وارد حاشیه شود.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به دنبال ادامه اختلاف نظرهایش با مدیریت این باشگاه از سمت خود کناره گیری کرد. حسین هدایتی که از ابتدای فصل به عنوان حامی مالی اصلی باشگاه پرسپولیس به هیئت مدیره این باشگاه ملحق شد و گفته می شود در نیم فصل اول بیش از 3 میلیارد تومان به پرسپولیس کمک کرده است، به دنبال ادامه اختلاف نظرهایش با برخی اعضای هیئت مدیره از سمت خود کناره گیری کرد.
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خبر کناره گیری خود را به اطلاع اعضای هیئت مدیره رسانده و در آخرین نشستی که با حضور آنها برگزار شد گلایه های خود از وضعیت فعلی باشگاه را نیز خطاب به اعضای هیئت مدیره مطرح کرده است.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از معرفی دو دستیار خود در اوایل هفته آینده خبر داد. یک مربی ایرانی و یک تمرین دهنده خارجی را تا اوایل هفته آینده معرفی خواهیم کرد.
وی ادامه داد: مذاکره با مربیان مورد نظر را خودم انجام می دهم و واسطه یا دلالی در رابطه با جذب دستیارانم دخالت ندارند.
پیروانی افزود: مربی ایرانی مورد نظر بنده از چهره های موجه فوتبال است و ضمناً دستیار خارجی ام را از میان سه مربی فرانسوی، انگلیسی و آلمانی انتخاب می کنم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با منتفی دانستن اردوی خارج از تهران این تیم گفت: ترجیح می دهم تیم در تهران بماند.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به فحاشی تعدادی از تماشاگران استقلال و پرسپولیس در جریان دیدار خیرخواهانه روز چهارشنبه گذشته انتقاد کرد. مسئولان فوتبال وقتی تصمیم به برگزاری دیدارهای خیرخواهانه و سمبلیک می گیرند،می بایست قبل از هر چیز فرهنگ سازی کنند تا مثل بازی روز چهارشنبه شاهد آن فحاشی های روی سکوها نباشیم. مسابقه ای که روز چهارشنبه برگزار شد،به دلیل فحاشی های عده ای تماشاگر زیر سوال رفت.
خردبین در ادامه به سفر خود به توکیو اشاره کرد و گفت: سفر بدی نبود و در مدت زمان حضورمان در ژاپن با قوانین جدید جام باشگاه ها و همچنین لوگوی جدید مسابقات آشنا شدیم. ضمناً در این مراسم مدیران باشگاه ها با "سپ بلاتر" از نزدیک آشنا شدند و نظرات وی را شنیدند. 


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مهاجم مصدم پرسپولیس گفت: درحالی كه در آلمان دچار مشكل مالی شده ام؛مسئولان فدراسیون فوتبال از من مدرك می خواهند تا هزینه هایم را پرداخت كنند. محسن خلیلی اظهار داشت: روزانه سه نوبت تمرین می كنم كه یك جلسه آن فیزیوتراپی است.
وی ادامه داد: با گذشت پنج ماه پزشكم از وضعیتم كاملا راضی است .اگر اتفاقی رخ ندهد بهمن ماه به میادین فوتبال برمی گردم. دلم واقعا برای فوتبال تنگ شده است.
خلیلی درباره مشكلاتش با مسئولان فدراسیون فوتبال گفت: نمی دانم باید در قبال این بی توجهی چه حرفی بزنم . در حالی كه در آلمان به دلیل مخارج زیاد دچار مشكل مالی شده ام،مسئولان فدراسیون برای پرداخت هزینه هایم مدرك می خواهند. نمی دانم آیا به این خواسته خود فكر كرده اند یا خیر.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : حبیب كاشانی گفت: هیچ صحبتی با من برای بازگشت به پرسپولیس نشده است. مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس تهران پنج شنبه در حاشیه دیدار تیم‌های فوتسال علم و ادب مشهد و شركت ملی حفاری خوزستان افزود: تمام شایعات مربوط به بازگشتم به پرسپولیس را تكذیب می‌كنم و تاكنون هیچ صحبتی با من در این رابطه نشده است، ضمن این كه تیم مدیریتی پرسپولیس تا این لحظه خوب عمل كرده است. وی ادامه داد : دوستان در پرسپولیس برای رسیدن به 3 جام تلاش می كنند و تا الان هم موفق بوده‌اند. كاشانی درخصوص مقایسه نتایج فصل گذشته و فصل جاری تیم پرسپولیس گفت: درست است كه پرسپولیس در فصل پیش از لحاظ امتیازی و جایگاه در جدول وضعیت بهتری داشت ولی 4 امتیاز اختلاف با صدر جدول زیاد نیست و این فاصله قابل جبران است. 


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مهاجم مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس دوشنبه آزمون قوای آمادگی جسمانی می‌دهد
محسن خلیلی مهاجم مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس روز دوشنبه با دستور پزشك معالج، آزمون قوای آمادگی جسمانی می‌دهد تا مشخص شود میزان آمادگی‌اش چقدر است.
در صورتی كه جواب این آزمون مثبت باشد او تمرینات جدیدی را انجام خواهد داد.با این تمرینات فشار بیشتری روی عضله پاهای خلیلی وارد خواهد آمد.
این مرحله آخرین مرحله تمرینات خلیلی در آلمان است. با دستور پزشك خلیلی برنامه‌های پایانی این بازیكن كه اختصاص به كار با توپ دارد پس از 5 ماه و نیم به او داده می‌شود


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : پرسپولیس طی این فصل از رقابت‌های لیگ برتر حاشیه‌های فراوانی را از سر گذرانده است. بازگشت خبرساز افشین قطبی به پرسپولیس شاید اولین اتفاق شوكه‌كننده برای سرخپوشان پایتخت محسوب می‌شد؛ جایی كه اكثر بازیكنان حضور استیلی را انتظار می‌كشیدند. در چنین شرایطی اما افشین پیروانی همان وظیفه‌ای را برگزید كه سال گذشته حمید استیلی به خوبی از عهده آن برآمد و تیم پرمهره‌ای را مهیا كرد. با این تفاوت كه پیروانی با قطبی اختلاف پیدا نكرد.
او حتی وقتی قطبی از پرسپولیس جدا شد با احترام از سرمربی مستعفی یاد كرد و گفت: «قطبی لایق احترام است و برای پرسپولیس زحمت كشید.» سرمربی پرسپولیس البته هنوز راهی طولانی تا حرفه‌ای‌شدن دارد با این حال نتایج سرخپوشان نشان می‌دهد كه پیروانی تا چه حد جاه‌طلبانه به آینده می‌اندیشد


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مشاور سابق باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت اكبر غمخواردر پاسخ به ادعای حسین هدایتی رییس هیات مدیره پرسپولیس كه اعلام كرده بود حاضر است باشگاه پرسپولیس را 20 میلیارد تومان بخرد، گفت: من سال 83 طی ملاقاتی با محسن مهرعلیزاده، رئیس وقت سازمان تربیت بدنی به وی اعلام كردم حاضرم باشگاه پرسپولیس را با مبلغ 20 میلیارد تومان خریداری كنم و هیچ بحثی هم راجع به واگذاری سهام پرسپولیس نداشتم.
سیروس محجوب افزود: همان‌طور كه هدایتی می‌گوید امروز سه میلیارد برای پرسپولیس هزینه كرده در زمان مدیریت اكبر غمخوار من هم حدود 600 میلیون تومان به باشگاه پرسپولیس كمك كردم. معتقدم تیم پرسپولیس باشگاه توانمندی است و اگر تمامی عوامل برای آن مهیا باشد می‌تواند در عرصه‌های بین‌المللی بسیار موفق باشد. 


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : کنفدراسیون فوتبال آسیا از مربیان و کاپیتان های چهار باشگاه راه یافته به لیگ قهرمانان آسیا جهت حضور در مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا دعوت کرد.
بنا به دعوت رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، کاپیتان و سرمربی هر یک از چهار باشگاه ایرانی راه یافته به لیگ قهرمانان آسیا برای مراسم قرعه کشی این مسابقات که هفتم ژانویه مصادف با 18 دی ماه سال جاری در امارات برگزار می شود، دعوت شده اند.
گفتنی است؛ کلیه هزینه های مربوطه بر عهده AFC می باشد.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspoliکانون هواداران پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نه خارج می‌رویم، نه شهرستان و نه اردو می‌زنیم؛ در تعطیلات نیم‌فصل فقط در تهران تمرین می‌كنیم. افشین پیروانی با بیان این مطلب پیرامون برنامه‌های تمرینی و آماده سازی تیم فوتبال پرسپولیس در تعطیلات نیم‌فصل لیگ برتر گفت: تمرینات آماده‌سازی تیم پرسپولیس برای حضور در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فقط در تهران برگزار می‌شود و ما هیچ برنامه‌ای برای اردوهای خارجی و یا داخلی نداریم.
وی افزود: درحال حاضر تمرینات تعطیل است و تیم ما پس از حضور در مسابقه منتخب پرسپولیس و استقلال برابر منتخب لیگ كه چهارشنبه این هفته برگزار می‌شود، تمریناتش را به طور جدی و مستمر در تهران از سر می‌گیرد.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مسوولان باشگاه پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا با 3 اسپانسر وارد مذاكره شدند.
از اینكه شركت ماری براون اعلام كرد فقط در لیگ برتر و جام حذفی اسپانسر پرسپولیس خواهد بود مسوولان باشگاه پرسپولیس مذاكرات خود را با چند شركت جدید آغاز كردند.
باشگاه پرسپولیس در دو روز گذشته با 3 اسپانسر در خصوص حمایت مالی در لیگ قهرمانان آسیا وارد مذاكره شد و قرار است تا انتهای هفته با یكی از آن‌ها كه بهترین قیمت را بدهد به توافق برسد.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
دوشنبه 25 آذر 1387  02:53 ب.ظ

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : پژمان نوری قبل از بازی با پاس همدان در دو بازی گذشته روی نیمکت و سکو بود ولی عملکرد خوبی در همدان داشت تا جواب کادر فنی را به خوبی بدهد. پژمان در مورد این بازی گفت: «پرسپولیس بازی خوبی انجام داد و ما حتی می توانستیم بیش از سه گل هم بزنیم. البته ضعف خط دفاع هم به چشم می آمد که امیدوارم بعد از تعطیلات نیم فصل این مشکل برطرف شود و عمق دفاع تیم به انسجام برسد». او با اشاره به نیمکت نشینی اش در یدارهای قبل و عملکرد خوب در همدان هم گفت: «من عملکرد خوبی داشتم که با این حساب لزومی ندارد در بازی های آینده روی نیمکت بنشینم. متأسفانه بعد از آن دو بازی حاشیه های زیادی اطراف من به وجود آمد که آنها را پشت سر گذاشتم و دیگر هم به نیمکت نشینی فکر نمی کنم».


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
دوشنبه 25 آذر 1387  02:50 ب.ظ

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : از زمانی که افشین پیروانی هدایت تیم پرسپولیس را به عهده گرفته، علیرضا واحدی نیکبخت عملکرد خوبی در این تیم نداشته تا بعد از پژمان نوری مورد کم لطفی سرمربی جوان قرار بگیرد. شماره 10 قرمزها که یکی از ضعیف های بازی پرسپولیس برابر پاس همدان بود، دقیقه 70 جای خود را به محمد منصوری داد ولی خودش قبول ندارد عملکرد ضعیفی داشته «من خیلی هم خوب بازی می کردم البته به تعویض شدنم کاری ندارم و به نظر پیروانی احترام می گذارم ولی اصلاً بد کار نمی کنم که تعویض شوم. منصوری هم بعد از مدتها عملکرد خوبی در ترکیب داشت. نیکبخت در مورد بازی با پاس همدان هم می گوید: «تیم ما خیلی خوب بازی کرد و حتی بیشتر از سه گل هم می توانستیم بزنیم ولی این نتیجه هم خوب بود چون انتقام بازی فصل پیش جام حذفی را گرفتیم».


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       
 • تعداد کل صفحات :3  
 • 1  
 • 2  
 • 3  
آخرین پست ها

غرور سرخپوشان در فولاد شهر ذوب شد !!! ..........شنبه 14 دی 1387

آقای مصطفوی شب بخیر خدانگهدار ! ..........شنبه 14 دی 1387

فرخزادی: هیئت مدیره باشگاه از افشین پیروانی سرمربی این تیم حمایت می كند ..........شنبه 14 دی 1387

سازمان اجازه برکناری مصطفوی را داد ..........شنبه 14 دی 1387

اولتیماتوم سازمان تربیت بدنی به مسئولان پرسپولیس: از آخرین فرصتی كه داده شده استفاده كنید ..........شنبه 14 دی 1387

آخوندی: سازمان اجازه نمی‌دهد كه اختلافات مدیریتی به پرسپولیس لطمه بزند ..........شنبه 14 دی 1387

لیدرهای پرسپولیس با یكدیگر درگیر شدند ..........شنبه 14 دی 1387

افشین پیروانی : تعطیلی لیگ به ما كمك زیادی خواهد كرد ..........شنبه 14 دی 1387

سعداوی در تمرین پرسپولیس حاضر شد ..........شنبه 7 دی 1387

همه حاضر؛ نیکبخت غایب! ..........شنبه 7 دی 1387

قرارداد مربی جدید پرسپولیس به ثبت رسید ..........شنبه 7 دی 1387

زمان بازیگری سفید امضاء کردم و اینک نیز سفید امضاء می کنم ..........شنبه 7 دی 1387

خدمتی دیگر از سایت پرسپولیس نیوز / چت روم آنلاین سایت افتتاح شد ..........شنبه 7 دی 1387

جلسه کادر فنی در باشگاه برگزار شد ..........شنبه 7 دی 1387

حضور مربی جدید پرسپولیس در باشگاه ..........شنبه 7 دی 1387

همه پستها