چهارشنبه 20 آذر 1387  06:04 ب.ظ

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : بازیكنان پرسپولیس با وجود توقف مقابل سایپا پاداش دریافت كردند.
پرسپولیس پیش از رویارویی با سایپا،مقابل استقلال اهواز و راه آهن به برتری دست یافته بودند.مسئولان باشگاه پرسپولیس به بازیكنان این تیم قول داده اند بابت هر برد 400 هزار تومان به آنها پرداخت ‌كنند.پرداخت نشدن پاداش این دو مسابقه كمی بازیكنان را ناراحت كرده بود.به همین دلیل بازیكنان و كادر فنی پرسپولیس با وجود تساوی مقابل سایپا با نظر داریوش مصطفوی بابت پیروزی مقابل راه آهن و استقلال اهواز 800 هزار تومان پاداش دریافت كردند.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : كارگران آكادمی ملی المپیك با بستن درب های خروجی و تمسخر بازیكنان پرسپولیس پس از تمرین امروز به آنها بی احترامی كردند. فارس،پس از تمرین امروز بازیكنان پرسپولیس قصد داشتند از درب نزدیك به استخر و سونای و بدنسازی سالن آكادمی ملی المپیك خارج شوند اما این درب به دلایل نامعلومی از طرف كارگران خدماتی آكادمی ملی المپیك بسته شد.
مسئولان باشگاه پرسپولیس برای جلوگیری از سرما خوردگی بازیكنان از كارگران خدماتی شركت تجهیز و اماكن ورزش كه در آكادمی ملی المپیك مستقر هستند خواهش كردند نزدیكترین درب خروجی را باز كنند،اما این موضوع اتفاق نیفتاد.كاربه جایی كشیده شد كه مسئول حراست باشگاه پرسپولیس دخالت كرد. 


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisكانون هواداران پرسپولیس : اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در جلسه بعدی خود در رابطه با نتایج این تیم در لیگ برتر، برنامه های آماده سازی برای نیم فصل دوم و همچنین معرفی احتمالی سعیدلو به عنوان رییس مجمع باشگاه به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت. 
در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر اضافه شدن علی سعیدلو معاون اجرایی رییس جمهوری به ترکیب مدیریتی باشگاه و احتمال معرفی مدیرعامل جدید برای جایگزینی داریوش مصطفوی به گوش می رسید که در تعطیلات نیم فصل مشخص می شود که آیا تغییرات احتمالی به مرحله اجرایی خواهد رسید یا پرسپولیس با کادر مدیریتی قبلی همچنان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisكانون هواداران پرسپولیس : داریوش مصطفوی مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس  گفت:بنده سالها در این فوتبال حضور داشته ام و با فراز و نشیب های آن آشنا هستم،اما معتقدم همیشه در فوتبال اتفاقات طبیعی رخ نمی دهد و گاهی اوقات به رغم اینکه تیم یا مجموعه شما همه جوانب را در نظر می گیرد،اما نتیجه آن چیزی نیست که شما را راضی کند. 
مصطفوی در ادامه درباره توهین های برخی تماشاگران حاضر در ورزشگاه به خود،گفت: تماشاگر پرسپولیس تماشاگری با فرهنگ و اصیل است و هیچگاه بدون منطق دست به اعتراض نمی زند.بنده به عنوان مدیرعامل باشگاه هر کاری که از دستم برآمده انجام داده ام، اما پرسپولیس به بدشانسی دچار شده است.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisكانون هواداران پرسپولیس : علی کریمی پس از بازی با سایپا در ورزشگاه آزادی به سوالات خبرنگار كانون هواداران پرسپولیس پاسخ داد:

* به نظر می رسد باز هم به روزهای اوج بازگشته اید.

- من همیشه تمرین را جدی می گیرم و اتفاق خاصی در روزهای اخیر برایم نیفتاده است. 

* اما خیلی وقت بود که مثل دیروز موثر بازی نکرده بودید.
 
- به هر حال من هم مثل هر بازیکن دیگری افت و خیز دارم و نمی توانم همیشه خودم را بهترین مهره پرسپولیس نشان دهم.خوشحالم که توانستم مقابل سایپا همه را از خودم راضی کنم. البته از اینکه در روز خوبم نتوانستیم حریف را شکست بدهیم، افسوس می خورم.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspoliusكانون هواداران پرسپولیس : علیرضا حقیقی که در بازی های اخیر امیدوار کننده ظاهر شده است، گفت: متاسفانه در یک لحظه مدافعان ما مرتکب اشتباه شدند و بازیکن حریف به راحتی در موقعیت گلزنی قرار گرفت و دروازه پرسپولیس را باز کرد. 
این بازیکن البته اعتراضی به سپهر حیدری ندارد و می گوید: اشتباه در فوتبال طبیعی است و هیچ کس نمی تواند به خاطر یک اشتباه به سپهر حیدری خرده بگیرد و او را مسبب امتیاز از دست دادن پرسپولیس بداند. 
حقیقی در ادامه با اشاره به شرایطی که از آن برخوردار است، اظهار داشت:بعد از بازی با پیکان که عملکرد ضعیفی داشتم،روحیه ام را دوباره به دست آورده ام و گمان می کنم کادر فنی و هواداران از بازی هایی که برای پرسپولیس انجام داده ام، رضایت کامل داشته باشند. امیدوارم بتوانم در ادامه مسابقات هم خودم را به عنوان دروازه بانی کامل معرفی کنم.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
چهارشنبه 20 آذر 1387  05:53 ب.ظ

perspolisكانون هواداران پرسپولیس : علیرضا محمد در مورد تساوی با سایپا گفت: همه دیدند که در طول 90 دقیقه سرتر از حریف بودیم و اگر در زدن ضربات آخر دقت بیشتری داشتیم و کمی هم از فاکتور شانس برخوردار بودیم، حالا در دو امتیازی صدرنشینان لیگ برتر قرار داشتیم. 
این بازیکن همچنین با اشاره به موقعیت پرسپولیس در جدول رده بندی می گوید: اینکه چهارمین تیم جدول هستیم، نباید ناامیدی به وجود بیاورد.ما فرصت لازم را برای جبران امتیازات از دست رفته در اختیار خود می بینیم و از این پس سعی می کنیم با هوشیاری بیشتری برابر حریفان به میدان برویم تا با جمع کردن امتیازهای لازم، بتوانیم بالاخره در لیگ هشتم حرفه ای رتبه اول جدول را به خود اختصاص بدهیم. 
محمد در پایان حرف هایش در مورد عملکردش اظهار داشت: همیشه سعی من بر این بوده است که خودم را به عنوان یکی از مهره های تاثیرگذار تیم ثابت کنم.از بازی خودم مقابل سایپا رضایت دارم و امیدارم بتوانم در ادامه لیگ برتر همین روند را ادامه بدهم.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
چهارشنبه 20 آذر 1387  05:50 ب.ظ

perspolisكانون هواداران پرسپولیس : سپهر حیدری پس از بازی دیروز گفت:می دانم که اگر من مرتکب اشتباه نمی شدم،سایپایی ها نمی توانستند از ما امتیاز بگیرند.از هواداران می خواهم که مرا ببخشند و به آنها قول می دهم که در دیدارهای بعدی جبران مافات کرده و دوباره اسباب خوشحالی‌شان را فراهم کنم. 
این بازیکن همچنین با اشاره به تساوی پرسپویس برابر سایپا ادامه داد:فرصت خوبی را برای نزدیک شدن به صدر جدول از دست دادیم.البته آنها با توجه به تغییرات کادر فنی با روحیه بالایی نسبت به دیدارهای گذشته خود بازی می کردند و همین مساله کار ما را برای به دست آوردن سومین پیروزی متوالی سخت کرد. 
حیدری در پایان حرف هایش ابراز امیدواری کرد که با شکست دادن پاس همدان،بتوانند تساوی خانگی مقابل شاگردان مایلی کهن را به دست فراموشی بسپارند. 
گفتنی است بازی تیم های پاس و پرسپولیس در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال روز شنبه هفته آینده در ورزشگاه قدس همدان برگزار خواهد شد.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : رئیس هیئت فوتبال استان تهران گفت: در تعطیلات نیم فصل لیگ برتر احتمالاً پرسپولیس و استقلال در جام ولایت با تیم‌هایی از امارات یا تركیه‌ دیدار می‌كنند. حبیب‌ا... شیرازی گفت: تلاش می كنیم با دعوت از تیم‌های باشگاهی از تركیه یا امارات جنبه‌ای بین‌المللی به جام ولایت ببخشیم و در این زمینه نیز مذاكرات خوبی انجام داده ایم. وی افزود: برای حضور در جام ولایت، توافقات نهایی با پرسپولیس انجام شده و چنانچه استقلال هم در خارج از كشور اردویی نداشته باشد، قطعاً آبی‌پوشان نیز در این تورنمنت شركت می‌كنند.
رئیس هیئت فوتبال استان تهران گفت: به دلیل حضور راه‌آهن در اردوی دبی این تیم نمی تواند در تورنمنت مذكور شركت كند و حضور سایپا نیز در پرده ابهام است؛ ولی تیم فوتبال نفتون قهرمان لیگ استان تهران در این مسابقات شركت می‌كند.  


 • آخرین ویرایش:یکشنبه 17 آذر 1387
نظرات()       

persapolsکانون هواداران پرسپولیس : دروازه بان جوان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملكردش در چند هفته اخیر، ابراز امیدواری می‌كند كه همچنان به عنوان دروازه بان شماره یك در تركیب ثابت تیمش به میدان برود.
علیرضا حقیقی اظهار داشت: شاید تصور خیلی‌ها این باشد كه من برای قرار گرفتن در تركیب اصلی تیم پر مهره ای چون پرسپولیس از تجربه كافی برخوردار نیستم ، اما خودم چنین نظری را قبول ندارم.
حقیقی افزود: حتم دارم كه اگر در ادامه لیگ هم مثل چند دیدار گذشته یكی از یازده بازیكن اصلی تیم باشم، به همه ثابت خواهم كرد كه از آمادگی و اعتماد به نفس لازم برای ایستادن در درون دروازه برخوردارم. 


 • آخرین ویرایش:دوشنبه 18 آذر 1387
نظرات()       
یکشنبه 17 آذر 1387  01:10 ب.ظ

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به پیروزی‌های این تیم بعد از جدایی افشین قطبی گفت: بعد از اینكه پیروانی به عنوان سرمربی جدید تیم انتخاب شد، حاشیه‌ها در تیم ما، به حداقل ممكن خود رسید و حالا می‌توانیم با آرامش بیشتری به فكر موفقیت و شكست حریفان در لیگ برتر باشیم.
سپهر حیدری گفت : تیمی چون پرسپولیس به دلیل ترافیك بازیكنان بزرگ و نامی و همچنین به خاطر اینكه رسانه‌ها توجه خاصی به آن دارند، همیشه با حاشیه‌های ریز و درشتی مواجه است. مدافع میانی پرسپولیس تهران با اشاره به ‪ ۲۴‬گلی كه این تیم در طول نیم فصل اول دریافت كرده است، وقتی یك تیم نمی‌تواند دروازه‌اش را برابر حملات حریف حفظ كند، فقط مدافعان و دروازه بان را نباید مقصر دانست، چون گل در فوتبال زمانی به ثمر می‌رسد كه همه خطوط در آن نقش دارند. 


 • آخرین ویرایش:دوشنبه 18 آذر 1387
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : باشگاه پرسپولیس تهران فرم های اولیه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را صبح امروز به AFC ارسال کرد.
با اعلام داریوش مصطفوی باشگاه پرسپولیس صبح امروز فرم های ویژه برای اعلام آمادگی جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به AFC ارسال كرد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به همراه این فرم، در نامه ای خطاب به مسئولان كنفدراسیون فوتبال آسیا ابراز امیدواری كرد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با حضور تیم های ایرانی در سطحی بالا برگزار شود.


 • آخرین ویرایش:دوشنبه 18 آذر 1387
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: انتخاب تیم ما به عنوان سومین تیم آسیا از نظر اتحادیه بین المللی خبرنگاران ورزشی اشتباه است،‌ چراكه این تیم در آسیا اول است.

داریوش مصطفوی در گفت و گویی اظهار داشت: بعید می‌دانم عزیز محمدی در ایران باشد كه مصاحبه ای در خصوص قرار داد قطبی انجام داده باشد و تا آنجا كه ما می‌دانیم وی در مكه به سر می برد.
وی افزود: با توجه به قوانین، در خصوص قرارداد قطبی پاسخ فدراسیون را در نامه ای ارسال كرده ایم و اگر مسئولان فدراسیون خواهان بررسی این قرارداد هستند باید به نامه كتبی ما رجوع كنند.
مصطفوی ادامه داد: هنگامی كه ما با قطبی قرارداد بستیم، دلار 832 تومان بود و در حال حاضر 1030 تومان است كه مابه تفاوت بوجود می‌آید.


 • آخرین ویرایش:دوشنبه 18 آذر 1387
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : تیم‌های ملی فوتبال ایران و پرسپولیس در نظرسنجی اتحادیه بین المللی خبرنگاران ورزشی (AIPS) در رده سوم برترین تیم‌های آسیا قرار گرفتند.
اعضای اتحادیه جهانی AIPS در نظرسنجی این سایت، برترین‌های فوتبالی را انتخاب کردند که در این میان تیم ملی کشورمان به عنوان سومین تیم آسیا برگزیده شد و پرسپولیس نیز در رده سوم این نظرسنجی قرار گرفت.

تیم های باشگاهی (آسیا)
1- اوراوا ردز ژاپن - 57/64 درصد
2- بنیاد کار ازبکستان - 24 درصد
3- پرسپولیس - 34/11 درصد


 • آخرین ویرایش:دوشنبه 18 آذر 1387
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : نامه افشین قطبی صبح امروز از طریق مدیر برنامه‌هایش به باشگاه پرسپولیس رسید.
قطبی در این نامه درخواست كرده است میزان مبلغ دریافتی اش از باشگاه پرسپولیس طبق زمان حضورش در پرسپولیس و به طور روزانه محاسبه شود.
هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مبلغ پرداختی به قطبی را بر اساس تعداد بازی‌هایی كه وی روی نیمكت حضور داشت، حساب كرده اند.
قطبی قرار است بخشی از مبلغ دریافتی خود را به باشگاه پرسپولیس بازگرداند.


 • آخرین ویرایش:دوشنبه 18 آذر 1387
نظرات()   
   
 • تعداد کل صفحات :2  
 • 1  
 • 2  
آخرین پست ها

غرور سرخپوشان در فولاد شهر ذوب شد !!! ..........شنبه 14 دی 1387

آقای مصطفوی شب بخیر خدانگهدار ! ..........شنبه 14 دی 1387

فرخزادی: هیئت مدیره باشگاه از افشین پیروانی سرمربی این تیم حمایت می كند ..........شنبه 14 دی 1387

سازمان اجازه برکناری مصطفوی را داد ..........شنبه 14 دی 1387

اولتیماتوم سازمان تربیت بدنی به مسئولان پرسپولیس: از آخرین فرصتی كه داده شده استفاده كنید ..........شنبه 14 دی 1387

آخوندی: سازمان اجازه نمی‌دهد كه اختلافات مدیریتی به پرسپولیس لطمه بزند ..........شنبه 14 دی 1387

لیدرهای پرسپولیس با یكدیگر درگیر شدند ..........شنبه 14 دی 1387

افشین پیروانی : تعطیلی لیگ به ما كمك زیادی خواهد كرد ..........شنبه 14 دی 1387

سعداوی در تمرین پرسپولیس حاضر شد ..........شنبه 7 دی 1387

همه حاضر؛ نیکبخت غایب! ..........شنبه 7 دی 1387

قرارداد مربی جدید پرسپولیس به ثبت رسید ..........شنبه 7 دی 1387

زمان بازیگری سفید امضاء کردم و اینک نیز سفید امضاء می کنم ..........شنبه 7 دی 1387

خدمتی دیگر از سایت پرسپولیس نیوز / چت روم آنلاین سایت افتتاح شد ..........شنبه 7 دی 1387

جلسه کادر فنی در باشگاه برگزار شد ..........شنبه 7 دی 1387

حضور مربی جدید پرسپولیس در باشگاه ..........شنبه 7 دی 1387

همه پستها