perspolis

علی نظری جویباری سرپرست باشگاه استقلال تهران نیز با رفتاری شایسته موجبات تسهیل در برگزاری مسابقه اخیر تیم مربوطه و ایجاد امنیت و آرامش و پرهیز از تشنج در مسابقه گردیده و کمیته انضباطی طبق ماده 73 آئین نامه مبلغ 30000000 ریال به عنوان پاداش نقدی به نامبرده پرداخت می نماید .
بر همین اساس، محمد احمدزاده سرمربی باشگاه ملوان بندرانزلی با رفتاری شایسته و پسندیده در چند مسابقه اخیر سبب ایجاد آرامش گردیده و کمیته انضباطی طبق آئین نامه ماده 73 انضباطی مبلغ 30000000 ریال به عنوان پاداش نقدی به نامبرده پرداخت می نماید .


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : پیش از ظهر امروز که قرار بود تمرین پرسپولیس در زمین چمن این ورزشگاه برگزار شود، به دلیل حضور بازیکنان تیم راه آهن در این مکان، با یک ساعت تاخیر همراه شد. 
تمرینات امروز پرسپولیس که زیر نظر افشین پیروانی انجام شد،‌ میزبان "استاد اسدی" یکی از ملی پوشان سابق تیم ملی فوتبال ایران بود.
تمرین بازیکنان سرخپوش پایتخت در حالی انجام شد که سرمای هوا و بارش باران مانع از حضور 100 نفر از علاقمندان و هواداران این تیم در ورزشگاه اکباتان تهران نشد.
علیرضا حقیقی و محمد علوی در حالی غایبین تمرین امروز تیم پرسپولیس محسوب می شدند که مهدی واعظی از امروز و به طور اختصاصی کار با توپ را زیر نظر دکتر زرینه شروع کرد.
احمدرضا عابدزاده مربی دروازه بانهای تیم پرسپولیس نیز به طور جداگانه کیانی و الیاسی را تمرین داد.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       
سه شنبه 12 آذر 1387  03:39 ب.ظ

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : با بهبودی مصدومیت گردن مهدی واعظی،او امروز در تمرینات پرسپولیس حاضر شد تا کار خود را رسماً با سرخپوشان آغاز کند. واعظی به صورت سبک تمرین کرد تا آماده دیدارهای آینده پرسولیس شود. 
همزمان با حضور واعظی در تمرینات پرسولیس ، علیرضا حقیقی به دلیل سرماخوردگی با این تیم تمرین نکرد. با این حال احتمال اینکه واعظی در بازی با راه آهن برای پرسولیس به میدان برود،بسیار کم است.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : علیرضا نیكبخت واحدی در گفت و گویی، اظهار داشت: در شرایط خوبی هستم. پس از غیبت در بازی جام حذفی، آمادگی لازم را برای دیدار برابر راه‌آهن دارم. ‌هرگز بازیكنان ما سمنانی‌ها را دست كم نگرفتند چون مطمئن بودند اگر اشتباه كنند، جای جبران ندارند.
وی در خصوص حمله افراد ناشناس به خودروی شخصی‌اش، گفت: همانطور كه اعلام كردم، آنها را نمی‌شناسم. امیدوارم هرچه سریعتر بتوانم آنها را شناسایی كنم؛ ولی می‌دانم كه همیشه دشمنانی دارم و خواهم داشت.
علیرضا نیكبخت واحدی درباره اظهارات اخیر مسئولان فدراسیون در مورد نبخشیدنش برای حضور در تیم ملی، اظهار داشت: رای كمیته انضباطی را قبول كردم. خواهش می‌كنم دست از سر من بردارید تا فقط به فكر تیم خودم باشم.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : روزهای گذشته اعلام شد باشگاه پرسپولیس مبلغی بیش از 7 میلیارد تومان جهت هزینه های جاری خود خرج كرده است؛ اما داریوش مصطفوی اعلام كرد باشگاه در سال جاری 4 میلیارد تومان هزینه كرده است.

* اختلاف 70 هزار دلاری پرسپولیس با قطبی
باشگاه پرسپولیس از افشین قطبی درخواست كرده است 280 هزار دلار از مبلغ دریافتی اش را به باشگاه پرسپولیس برگرداند؛ اما افشین قطبی با پس دادن210 هزار دلار آن موافقت كرده است.
قرار است جلسه ای تا دو روز آینده در این خصوص برگزار و در مورد این اختلاف 70 هزار دلاری تصمیم گیری شود.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تهران كه قرار بود دقایقی پیش در زمین چمن مصنوعی ورزشگاه راه آهن برگزار شود به دلیل زرنگی راه آهنی‌ها به تعویق افتاد. پرسپولیس كه قرار بود در زمین چمن این ورزشگاه برگزار شود با یك ساعت تاخیر همراه خواهد بود. ماجرا از این قرار بود كه بازیكنان راه آهن با مشاهده گل آلود بودن زمین چمن ورزشگاه (زمین شماره یك)، سریعا به زمین چمن مصنوعی نقل مكان كردند تا تمرینات خود را در این زمین برگزار كنند. این موضوع باعث شد تا بازیكنان تیم پرسپولیس تهران نتوانند تمرینات خود را به موقع انجام دهند.
یكی از مسوولان تیم فوتبال پرسپولیس گفت كه تمرین بازیكنان سرخ پوش پایتخت احتمالا با یك ساعت تاخیر در همین مكان برگزار خواهد شد. بازیكنان تیم پرسپولیس هم اكنون منتظر پایان تمرین بازیكنان راه آهن هستند.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مرتضی ضرابی در گفت و گویی، اظهار داشت: برای مدیر روابط عمومی سابق احترام خاصی قائلم. هرگز دوست نداشتم جواب او را بدهم؛ اما بنابر وظیفه‌ای كه داشتم، باید جواب حرف‌هایش را بدهم. خوشحالم كه مسئولان سابق با حرف‌های بیهوده دست خود را رو كردند و امروز از طریق مدیر روابط عمومی نشان دادند كه چه علاقه‌ای برای بازگشت دارند.
وی ادامه داد: ‌البته قطبی قبل از امضای قراردادش برای سال دوم، به ما اعلام كرد كه عوامل فصل قبل با كارهای رسانه‌ای باعث می‌شوند كه پرسپولیس در فصل جاری ضربه بخورد كه فكر كنم به هدفشان رسیدند. قرارداد ما با قطبی كاملا شفاف است و از نظر حقوقی بدون مشكل.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : رئیس كمیته داوران گفت: هیچ یك از شایعات پیرامون خارجی بودن داور رقابت پرسپولیس مقابل سپاهان صحت ندارد و داور این دیدار صد در صد داخلی خواهد بود.
با توجه به اینكه مسابقه سپاهان پرسپولیس در چارچوب رقابت های جام حذفی از حساسیت خاصی برخوردار است از مدتی پیش شایعه حضور داور خارجی برای قضاوت این دیدار مطرح شد، مسعود عنایت با تكذیب این خبر در گفت و گویی عنوان كرد: برای رقابت‌های داخلی، داور داخلی انتخاب می‌كنیم و رقابت پرسپولیس مقابل سپاهان در چارچوب رقابت های جام حذفی نیز توسط داور داخلی قضاوت می شود. مسابقه تیم منتخب پرسپولیس و استقلال مقابل تیم ملی نیز همین طور بوده و برای آن نیز داور داخلی منظور می كنیم البته هنوز بررسی های لازم در خصوص داور مناسب این دیدارها انجام نشده است.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspol;isکانون هواداران پرسپولیس : سخنگوی باشگاه پرسپولیس تهران درباره جذب سید مهدی رحتمی دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران گفت :
"
مجید فرخزادی" در گفتگویی درباره پیوستن سید مهدی رحتمی به پرسپولیس گفت : هر بازیكنی كه مورد درخواست كادر فنی قرار گیرد باشگاه نسبت به استخدام وی اقدام خواهد كرد . 
سخنگوی هیئت مدیره پرسپولیس ادامه داد : درباره مهدی رحتمی دروازه بان مس هم وضع همین است و اگر كادر فنی بخواهد وی را جذب خواهیم كرد و در این راه مشكلی نداریم . 
فرخزادی اخبار كناره گیری داریوش مصطفوی مدیر عامل باشگاه از این سمت را تكذیب و تصریح كرد : این خبر به هیچ عنوان صحت ندارد .


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : هنگامى كه اعضاى هیأت مدیره پرسپولیس در باشگاه تشكیل جلسه دادند در مورد مسائل مختلفى به بحث و تبادل نظر پرداختندكه یكى از موضوعات قابل بحث آنها در رابطه با فسخ قرارداد قطبى و نحوه انجام این كار بود كه در نهایت به نتیجه قطعى نرسیدند و قرار بر آن شد مصطفوى دیدارى با مدیربرنامه هاى قطبى داشته باشد و آنها نیز پیشنهادات خود را ارائه داده تا در جلسه بعدى هیأت مدیره در مورد آن تصمیم گیرى كنند.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : كادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس تهران تصمیم دارد برای دیدار مقابل صنایع طلایی سمنان در جام حذفی با تركیبی متفاوت به میدان برود.
به دلیل فشردگی بازی های لیگ برتر و تداخل آن با جام حذفی كادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس تهران تصمیم گرفت كه برای دیدار مقابل تیم فوتبال صنایع طلایی سمنان با تركیبی متفاوت وارد میدان شود تا به نوعی بازیكنان اصلی در این مرحله از بازی های جام حذفی به استراحت بپردازند.
گفتنی است؛ تمام بازیكنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران همراه این تیم به سمنان سفر خواهند كرد، اما برای این دیدار تقریبا بازیكنانی كه تاكنون در لیگ به میدان نرفته‌اند و یا كمتر بازی كرده اند در تركیب ثابت قرار گرفته‌اند به میدان خواهند رفت.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : احمدرضا عابدزاده درباره دیدار برابر استقلال اهواز و پیروزی یك بر صفر، ‌اظهار داشت: می‌دانستیم حریف برای گرفتن یك امتیاز به تهران می‌آید و دست به هر كاری خواهد زد. میثاقیان مربی خوبی است؛ اما نمی‌دانم چرا بازیكنان استقلال بیش از حد مصدوم می‌شدند. امیدوارم آن فكری كه ما درباره آنها می‌كردیم، اشتباه باشد.
وی ادامه داد: فوتبال ما به كش به كش و بدون حساب و كتاب نبود. 90 دقیقه با تاكتیك و تغییر آن در دو جهت، به میدان رفتیم. با توجه به دفاع 90 دقیقه ای حریف و فقط 2 یا 3 حمله روی دروازه پرسپولیس، باید شش امتیاز می‌گرفت. فكر كنم اگر نتیجه لازم را نمی‌گرفتیم، برای ما خیلی عذاب آور بود.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : محمد علوی در گفت و گویی، اظهار داشت: از صمیم قلب خوشحالم كه با لطف افشین پیروانی، دوباره توانستم برگردم چون هنوز حرف هایی برای گفتن داشتم كه نتوانستم بزنم.
وی افزود: انگیزه زیادی برای حضور مجددا در پرسپولیس داشتم چون این تیم را قلبا دوست دارم. متاسفانه نتوانستم در نیم فصل اول آنطور كه می‌خواهم، به این تیم خدمت كنم.
علوی عنوان كرد: از دست هیچ كس ناراحت نیستم. می‌دانم خودم باید توانایی هایم را نشان دهم تا اعلام كنم كه می‌توانستم به پرسپولیس در نیم فصل اول بیشتر خدمت كنم.
علوی خاطر نشان ساخت: راه سختی در پیش داریم. من هم نیاز به چند بازی دارم كه به شرایط آرمانی برسم. از مسئولان پاس همدان و پرسپولیس از صمیم قلب تشكر می‌كنم. امیدوارم بتوانم جواب محبت های آنها را با پیراهن قرمز در آسیا بدهم.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : داریوش مصطفوی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، پس از جلسه‌ی روز گذشته، از افشین پیروانی خواستار شد تا هرچه سریعتر كمك خود را انتخاب كند.
وی به سرمربی اختیار تام داده و به او اعلام كرد كه با نظر او، كمك مربی اش روی نیمكت خواهد نشست.
قرار است پیروانی با فرد مورد نظر خود، دو جلسه با مسئولان برگزار كند و سپس او را معرفی كند.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مازیار زارع که برابر استقلال اهواز یکی از بهترین سرخپوشان بود،گفت: همیشه با این ذهنیت به میدان می روم که بتوانم با اجرای دقیق خواسته های مربیان، یکی از مهره های موثر تیم باشم.با اینکه از عملکردم در هفته های اخیر رضایت دارم،اما تلاش خواهم کرد تا کادر فنی و تماشاگران در نیم فصل دوم رضایت بیشتری از من داشته باشند. 
این بازیکن درباره دیدار تیمش با استقلال اهواز اظهار داشت:شاگردان اکبر میثاقیان به دلیل شرایط تیمی خود با ارائه یک بازی دفاعی کار را برای ما دشوار کرده بودند و به همین خاطر نتوانستیم راحت به گل برسیم و برای رسیدن به برتری تا دقیقه های پایانی منتظر ماندیم


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       
آخرین پست ها

غرور سرخپوشان در فولاد شهر ذوب شد !!! ..........شنبه 14 دی 1387

آقای مصطفوی شب بخیر خدانگهدار ! ..........شنبه 14 دی 1387

فرخزادی: هیئت مدیره باشگاه از افشین پیروانی سرمربی این تیم حمایت می كند ..........شنبه 14 دی 1387

سازمان اجازه برکناری مصطفوی را داد ..........شنبه 14 دی 1387

اولتیماتوم سازمان تربیت بدنی به مسئولان پرسپولیس: از آخرین فرصتی كه داده شده استفاده كنید ..........شنبه 14 دی 1387

آخوندی: سازمان اجازه نمی‌دهد كه اختلافات مدیریتی به پرسپولیس لطمه بزند ..........شنبه 14 دی 1387

لیدرهای پرسپولیس با یكدیگر درگیر شدند ..........شنبه 14 دی 1387

افشین پیروانی : تعطیلی لیگ به ما كمك زیادی خواهد كرد ..........شنبه 14 دی 1387

سعداوی در تمرین پرسپولیس حاضر شد ..........شنبه 7 دی 1387

همه حاضر؛ نیکبخت غایب! ..........شنبه 7 دی 1387

قرارداد مربی جدید پرسپولیس به ثبت رسید ..........شنبه 7 دی 1387

زمان بازیگری سفید امضاء کردم و اینک نیز سفید امضاء می کنم ..........شنبه 7 دی 1387

خدمتی دیگر از سایت پرسپولیس نیوز / چت روم آنلاین سایت افتتاح شد ..........شنبه 7 دی 1387

جلسه کادر فنی در باشگاه برگزار شد ..........شنبه 7 دی 1387

حضور مربی جدید پرسپولیس در باشگاه ..........شنبه 7 دی 1387

همه پستها