perspolisکانون هوادارن پرسپولیس : هافبک سابق تیم پرسپولیس گفت: با در نظر گرفتن تمام جوانب ، می خواهم دوباره به پرسپولیس بازگردم. محمد علوی روز چهارشنبه در گفتگویی خاطر نشان ساخت: پیش از شروع فصل با انگیزۀ فراوان از پاس جدا شدم و با عشق و علاقه فراوان پیراهن پرسپولیس را بر تن کردم، پیراهنی که دوست داشتم روزی به آن برسم. وی افزود: با آمادگی کامل و انگیزه فراوان و با بالاترین کیفیت ممکن تمریناتم را پشت سر گذاستم اما قطبی در پرسپولیس هیچ وقت نخواست من راببیند.
وی تصریح کرد: روز به روز شرایط به نحوی برایم رغم خورد که تحمل برخی مسائل برایم بسیار سخت شده بود تا جایی که علی رغم اینکه با علاقه فراوان به پرسپولیس آمده بودم مجبور شدم با خاطره ای تلخ از این تیم جدا شوم.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       
پنجشنبه 7 آذر 1387  01:21 ب.ظ

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پاس همدان در تماسی تلفنی با همپای خودش در باشگاه پرسپولیس با بازگشت علوی به جمع سرخپوشان موافقت کرد.
پس از جلسۀ مدیر عامل باشگاه پاس و محمد علوی در ساختمان این باشگاه اولیایی پس شنیدن صحبت های هافبک سابق تیمش با بازگشت وی به پرسپولیس موافقت کرد و این قضیه را در یک تماس تلفنی به مدیرعامل این تیم خبر داد.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
پنجشنبه 7 آذر 1387  01:20 ب.ظ

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مربی دروازه بان های تیم پرسپولیس تهران در پایان دیدار این تیم با استقلال اهواز ضمن دفاع از عملکرد علیرضا حقیقی گفت:‌ دروازه بان تیم ما جوان است امابهتر از این هم می تواند دروازه بانی کند. احمد رضا عابدزاده، ‌افزود: ‌بازی خوبی بود،‌ مشکلاتمان در بازی های قبلی را جبران کردیم.
وی تصریح کرد:‌تیم استقلال اهواز امروز یک فوتبال دفاعی را به نمایش گذاشت این درحالی بود که تیم ما از همان دقایق اول بازی حمله را دردستور کار داشت. وی درخصوص اظهارات اکبر میثاقیان سرمربی تیم استقلال اهواز که دیدارتیمش را مقابل پرسپولیس از نظر فنی بسیار کم اهمیت خوانده بود افزود: کادر فنی پرسپولیس ‌به این صحبت ها توجهی ندارد و تنها برای موفقیت تیممان تلاش می کنیم


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : بازیکن خط هافبک تیم پرسپولیس تهران درخصوص دیدار امروز تیمش مقابل استقلال اهواز گفت: بازی خوبی بود و به آنچه که می خواستیم در این بازی دیدم. حسین بادامکی‌ که از شکست استقلال بسیار خوشحال بود،‌ افزود: ‌درحالی استقلال اهواز را شکست دادیم که این تیم 11 نفره دفاع می کردند.
وی ابراز امیدواری کرد: پرسپولیس روند روبه رشد خود را همچنان ادامه داده در قهرمان نیم فصل رقابت های لیگ برتر شود.
وی درخصوص عملکرد خودش نیز گفت:‌ ازعملکرد خودم راضی هستم اما بایدبگویم بهتر از این هم می توانم باشم زیرا باحضور 5 تا 10 دقیقه ای نمی توان از این بهتر فوتبال بازی کرد.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به همراه كادر فنی پس از برد امروز مقابل استقلال اهواز با رئیس سازمان تربیت بدنی دیدار كردند.
‌اعضای هیئت مدیره پرسپولیس به همراه كادر فنی امروز پس از برد مقابل استقلال اهواز به دیدار مهندس علی آبادی رئیس سازمان تربیت بدنی رفتند.
این دیدار در محل سازمان تربیت بدنی برگزار شد و علی آبادی رضایت كامل خود را از كادر فنی مخصوصا افشین پیروانی اعلام كرد.
این جلسه به مدت 1 ساعت به طول انجامید كه در مورد مسائل دیگر نیز جهت پر قدرت بودن پرسپولیس در هر سه جام بحث و گفتگو شد.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استقلال ضد فوتبال بازی كرد؛ اما خوشحالم كه گلم سه امتیاز داشت. نبی‌ا... باقری‌ها اظهار داشت: نود دقیقه یك طرفه به نفع پرسپولیس بود. بازیكنان ما برای گرفتن این سه امتیاز همدل شده بودند. خوشحالیم كه در یك بازی كه حتی یك گل هم نخورده‌ایم، فقط روی دروازه حریف حمله كردیم. وی ادامه داد: استقلال اهواز ضد فوتبال بازی كرد. فكر كنم این گلی كه برای پرسپولیس زدم، با گرفتن سه امتیاز بسیار شیرین و لذت‌بخش بود. شاید امروز را در زندگی فوتبالی‌ام فراموش نكنم. وی اظهار داشت: گل من تقدیم به زحمات هواداران، ‌كادر فنی و مسئولان باشگاه كه همه دوست دارند در سه جام موفق شویم. وی خاطر نشان ساخت: ‌اگر به سه امتیاز نمی‌رسیدیم، هرگز خودمان را نمی‌بخشیدیم. به همین دلیل، بین دو نیمه با یكدیگر عهد بستیم تا دست به هر كاری بزنیم تا حریف را مغلوب كنیم.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
پنجشنبه 7 آذر 1387  01:17 ب.ظ

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قطبی اگر من را نمی‌خواست، به این تیم نمی‌آمدم. رحمان رضایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از چهار روز آینده خود را برای بازی آماده می‌كنم. اكنون در تمرینات عملكرد خوبی دارم.
وی درباره شرایط پرسپولیس در دو دیدار اخیر عنوان كرد: پرسپولیس همین كه توانست در دو بازی چهار امتیاز به دست آورد، نتیجه خوبی گرفته است. بازیكنان با پس زدن حاشیه ها، می‌خواهند صدر را به دست آوردند.
رضایی با بیان اینكه حضور او در پرسپولیس فراتر از شایعات اخیر است، توضیح داد: قطبی اگر مرا نمی‌خواست، امروز در این تیم نبودم. متاسفانه با جدایی قطبی از پرسپولیس بعضی ها به دنبال حاشیه ایجاد كردند بودند؛ در حالی كه مسئله آمدن من به این تیم فراتر از این حرف‌ها است.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       
پنجشنبه 7 آذر 1387  01:15 ب.ظ

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : علی كریمی پس از پیروزی یك بر صفر پرسپولیس برابر استقلال اهواز اظهار داشت: برای كسب سه امتیاز به میدان رفته بودیم و بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. بعد از چند هفته بازی زیبا كه نتایج خوبی نگرفته بودیم، در این دیدار به حقمان رسیدیم.
وی افزود:‌ استقلال اهواز با دفاع متمركز در 18 قدم، مانع گلزنی ما شد؛ اما این سیستم ممكن است اهالی فوتبال در ورزشگاه آزادی و افرادی كه در منازل خود نشستند را خسته ‌كند. به همین دلیل، بعید می‌دانم هواداران ما زیاد از تیم مقابل پرسپولیس راضی باشند.
كریمی عنوان كرد: به غیر از دقایقی در نیمه اول، به هیچ عنوان از بازی خودم راضی نیستم؛ مخصوصا در نیمه دوم كه فكر كنم توپ‌های زیادی را هدر دادم. هنوز هم فكر می‌كنم پرسپولیس برای بردن باید بیشتر زحمت بكشد. در مسابقات گذشته دیده‌ام كه تیم‌ها برای مهار كردن بازیكنان ما ماموریت‌هایی به بازیكنان خود می‌دهند.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : سرمربی موقت تیم پرسپولیس تهران گفت: نخستین برد خود را به افشین قطبی تقدیم می‌كنم. افشین پیروانی افزود: قطبی مربی سابق تیم پرسپولیس فرد باشخصیت و بادانشی است كه بدون شك نقش بسزایی در موفقیت‌های اخیر این تیم داشته است به همین علت این پیروزی را تقدیم این مربی می‌كنم.
وی با ابراز رضایت از عملكرد بازیكنان پرسپولیس برابر استقلال اهواز اظهار داشت: هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند اما بازیكنان پرسپولیس می توانستند با گل‌های زیادی ورزشگاه را ترك كنند. پیروانی با بیان اینكه تیم استقلال اهواز در خط دفاع بسیار متراكم بازی كرد، افزود: گلزنی در چنین شرایطی برای هر تیمی دشوار است به همین خاطر در نیمه دوم آرایش تیم را از ‪ ۴-۴-۲‬به ‪ ۴-۳-۳‬تغییر دادم تا پرسپولیس با بازیكنان بیشتری به سمت دوازه حریف حمله كند.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گلی كه زدم ثمره‌ی تلاش همه‌ی بازیكنان تیم بود و آن را به "نیكبخت واحدی" تقدیم می‌كنم.
نبی‌الله باقری‌ها كه تك گل این تیم را در بازی مقابل استقلال اهواز به ثمر رساند، به خبرنگار مرجع خبری گفت: از كسب این پیروزی بسیار خوشحالم و گلی كه برای تیم به ثمر رساندم را به نیكبخت واحدی تقدیم می‌كنم. این گل ثمره‌ی تلاش همه‌ی بازیكنان بود و من تنها آخرین كار را انجام دادم. وی درباره‌ی تاثیر حضور رحمان رضایی در خط دفاعی پرسپولیس و تاثیری كه در جایگاه او خواهد گذاشت نیز گفت: به هیچ وجه به چنین مسایلی اعتقاد ندارم. همه‌ی مدافعان پرسپولیس با یكدیگر رفیق هستند و معتقدم هر مدافعی كه آماده‌تر باشد در تركیب تیم قرار می‌گیرد و ما با یكدیگر هیچ مشكلی نداریم. 


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       
چهارشنبه 6 آذر 1387  06:47 ب.ظ

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انگیزه زیادی برای جبران ناكامی‌های دیدار پیكان داشتم؛ اما مثل اینكه بازی با استقلال طلسم شده بود.
نیكبخت واحدی اظهار داشت: این بار حق به حقدار رسید. فكر كنم با بازی زیبای ما در 90 دقیقه، سه امتیاز را گرفتیم. دفاع نیز جزیی از فوتبال است؛ اما امیدوارم تیم‌هایی كه مقابل ما قرار می گیرند، به فكر بازی هم باشند. وی ادامه داد: انگیزه زیادی داشتم تا ناكامی‌ام در بازی‌ مقابل پیكان را از ذهن دور كنم؛ اما مثل اینكه بازی با استقلال اهواز طلسم شده بود. بازیكنان آنها اصلا دوست نداشتند از 18 قدم خود خارج شوند. نیكبخت خاطر نشان ساخت: از هوادارانی كه امروز به ورزشگاه آزادی آمدند، تقدیر و تشكر می‌كنم. از آنها درخواست دارم در بازی‌های آینده بیشتر ما را حمایت كنند چون ما برای گرفتن 3 امتیازهای بعدی كارهای سخت‌تری را در پیش داریم.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : علی كریمی پس از پیروزی یك بر صفر تیم پرسپولیس مقابل استقلال اهواز در گفت‌وگو با مرجع خبری گفت: بازی خوبی بود و خدا را شكر می‌كنم سه امتیاز این مسابقه را كسب كردیم اما، موقعیت‌های بسیار زیادی داشتیم كه اگر بخشی از آنها گل می‌شد، می‌توانستیم نتیجه بهتری كسب كنیم.
وی درباره‌ی فوتبال استقلال اهواز نیز گفت: آنها هم در برابر ما انگیزه‌ی بسیاری داشتند و بسیار تلاش كردند. اما، باید بگویم كه ضد فوتبال یكی از مسایل حرفه‌ای در فوتبال است و هر تیمی حق دارد در مواقعی آن را انجام دهد اما، باید گفت كه این روش هم حدی دارد و نباید در تمام طول بازی به این كار روی آورد. امیدوارم دیگر شاهد چنین رویه‌ای از حریفان پرسپولیس نباشیم. چرا كه این روش باعث ناراحتی تماشاگران و طرفداران هر تیمی می‌شود.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: افشین پیروانی مسئولیت بزرگی را پذیرفته و تا زمانیکه با پرسپولیس نتیجه می گیرد دلیلی برای تغییر او وجود ندارد. داریوش مصطفوی که پس از پایان دیدار با استقلال اهواز که گفتگو می کرد، با بیان این مطلب افزود: پیروانی با سابقه کاپیتانی تیم ملی و باشگاه پرسپولیس یکی از چهره های با آتیه مربیگری فوتبال ماست که هیئت مدیره به ایشان اعتماد کرده و تا زمانی که وی بتواند در این مسئولیت بزرگ موفق عمل کند، سرمربی پرسپولیس خواهد بود. مصطفوی در خصوص دیدار پرسپولیس مقابل استقلال اهواز اظهار داشت: این بازی کاملا یک طرفه بود و ما بیش از 11 موقعیت گل داشتیم که به دلیل تاکتیک تیمی در محوطه جریمه و نداشتن برنامه مشخص در گلزنی نتوانستیم از این فرصتها استفاده کنیم. 


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه باید طبق قانون از 3-4 روز دیگر برای این تیم به میدان برود، گفت: بعد از دیدار با راه آهن در خدمت سرخپوشان خواهم بود.
رحمان رضایی پس از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس برابر استقلال اهواز در جمع خبرنگاران گفت: قرارداد من سه روز پیش با پرسپولیس به امضا رسید و قانونا می توانم از سه چهار روز آینده این تیم را در مسابقات همراهی کنم اما از بعد از دیدار با راه آهن در خدمت سرخپوشان خواهم بود.
وی ادامه داد: هواداران از عملکرد پرسپولیس راضی هستند و امیدوارم با حمایت آنها در دو دیدار آینده خانگی هم امتیازات کامل را کسب کنیم تا هرچه زودتر به صدرجدول رده بندی لیگ برسیم. البته فاصله ما با صدرنشین زیاد نیست و می توانیم در بازی های آینده این اختلاف امتیاز را کاهش دهیم.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : كریم باقری پس از پایان بازی برابر استقلال اهواز درباره درگیری اش با اكبر میثاقیان در بین دو نیمه اظهار داشت: من با این مربی مشكلی نداشتم. او مربی خوبی است، اما حساسیت بازی باعث شده بود تا عصبی شوم.
وی افزود: عصبانیت من به دلیل عدم گلزنی مان بود كه با وقت كشی برخی از بازیكنان اهواز بیشتر شد.
باقری خاطر نشان كرد: در مسابقه امروز بیش از 10 فرصت گل را از دست دادیم چرا كه دفاع حریف چند لایه ای بود. در مجموع بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم هر چند می‌توانستیم با گل های بیشتری بازی را به نفع خود به پایان ببریم.


 • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
 • تعداد کل صفحات :4  
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  
آخرین پست ها

غرور سرخپوشان در فولاد شهر ذوب شد !!! ..........شنبه 14 دی 1387

آقای مصطفوی شب بخیر خدانگهدار ! ..........شنبه 14 دی 1387

فرخزادی: هیئت مدیره باشگاه از افشین پیروانی سرمربی این تیم حمایت می كند ..........شنبه 14 دی 1387

سازمان اجازه برکناری مصطفوی را داد ..........شنبه 14 دی 1387

اولتیماتوم سازمان تربیت بدنی به مسئولان پرسپولیس: از آخرین فرصتی كه داده شده استفاده كنید ..........شنبه 14 دی 1387

آخوندی: سازمان اجازه نمی‌دهد كه اختلافات مدیریتی به پرسپولیس لطمه بزند ..........شنبه 14 دی 1387

لیدرهای پرسپولیس با یكدیگر درگیر شدند ..........شنبه 14 دی 1387

افشین پیروانی : تعطیلی لیگ به ما كمك زیادی خواهد كرد ..........شنبه 14 دی 1387

سعداوی در تمرین پرسپولیس حاضر شد ..........شنبه 7 دی 1387

همه حاضر؛ نیکبخت غایب! ..........شنبه 7 دی 1387

قرارداد مربی جدید پرسپولیس به ثبت رسید ..........شنبه 7 دی 1387

زمان بازیگری سفید امضاء کردم و اینک نیز سفید امضاء می کنم ..........شنبه 7 دی 1387

خدمتی دیگر از سایت پرسپولیس نیوز / چت روم آنلاین سایت افتتاح شد ..........شنبه 7 دی 1387

جلسه کادر فنی در باشگاه برگزار شد ..........شنبه 7 دی 1387

حضور مربی جدید پرسپولیس در باشگاه ..........شنبه 7 دی 1387

همه پستها