perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مدیر روابط عمومی و بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت: برخلاف تمام شایعاتی كه شنیده می‌شود گذرنامه نیكبخت واحدی در اختیار باشگاه پرسپولیس بوده كه وی نتوانستم همراه تیم ملی سفر كند. مرتضی ضرابی در گفت و گو با مرجع خبری عنوان كرد:‌ برای سفر به دبی تمام بازیكنان گذرنامه خود را به باشگاه تحویل داده بودند و گذرنامه نیكبخت هم در اختیار ندارد خیلی دیر شده بود و كسی در باشگاه حضور نداشت كه گذرنامه وی را تحویل دهد. وی ادامه داد:‌ شایعات بسیار زیادی در خصوص نیكبخت شنیده می‌شود، اما هیچ كدام از آنها صحت ندارد و فقط به دلیل یك اشتباه وی از سفر همراه تیم ملی بازماند. ضرابی خاطر نشان كرد: هیچ بازیكنی از حضور در تیم ملی سرباز نمی زند. برای نیكبخت واحدی هم حضور در تیم ملی یك افتخار است و او هیچ وقت این افتخار را به آسانی از دست نمی دهد.


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مهاجم تیم پرسپولیس تهران درخصوص آخرین وضعیتش دراین تیم گفت: درحال حاضر شرایط خوبی را در پرسپولیس سپری نمی کنم و تنها به تمرین بیشتر فکر می کنم. فرهاد خیرخواه که در فصل جاری کمتر از یک ساعت دربازی های رسمی برای پرسپولیس فوتبال بازی کرده است ضمن بیان این مطلب افزود: به هیچ وجه از عملکردم در فصل جاری رضایت ندارم این درحالی است که از فرصت هایی که برای بازی بدست آوردم نیز، خوب استفاده نکردم. وی افزود:برهمین اساس، تمامی سعی خود را برای بهتر ظاهر شدن در تمرینات انجام می دهم و امیدوارم که بتوانم نظر کادر فنی را جلب کنم. وی تصریح کرد: هم اکنون در پست مهاجم رقابت شدیدی با علیرضا نیکخت واحدی و ابراهیم توره دارم از اینرو باید تلاشم را بیشتر کنم . 


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()       
سه شنبه 21 آبان 1387  07:27 ب.ظ

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : انگار قرار نیست سرمربى پرسپولیس یك روز آرام داشته باشد. كنار گذاشتن ماركو از پرسپولیس اگرچه با رضایت قلبى افشین قطبى نبود اما به هرحال با موافقت او صورت گرفت اما جالب اینكه درست بعد از رفتن ماركو شایعه شد كه قطبى مى خواهد یك مربى ایرانى را به پرسپولیس بیاورد. مجید توتونچى همان مربى است كه نامش مطرح شده. این درحالى است كه خود قطبى هم از ماجرا بى خبر است و وقتى شایعه را مى شنود این طور واكنش نشان مى دهد: «نمى دانم چرا بعضى ها این حرف ها را مى زنند. من چنین برنامه اى ندارم و اصلا قرار نیست كسى به جاى ماركو به كادر فنى بیاید.» علاوه بر این باشگاه هم تكذیب مى كند و مى گوید: «قطبى درخواستى در این باره نداشته و قرار نیست مربى جدیدى به پرسپولیس بیاید.


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()   
   

perspolis

کانون هواداران پرسپولیس : رحمان رضایی مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران به تمرینات تیم پرسپولیس دعوت شد
رحمان رضایی بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه لیورنوی ایتالیا در حالی‌که مذاکراتی جدی را با مسئولان باشگاه صبای قم داشته است، از سوی داریوش مصطفوی و پس از جلسه صبح امروز به تمرینات پرسپولیس دعوت شد.
تمرینات پرسپولیس پس از 48 ساعت تعطیلی از فردا چهارشنبه برگزار می شود،اما هنوز مشخص نیست که رحمان رضایی به دعوت پرسپولیسی ها پاسخ مثبت بدهد یا نه.


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : علیرضا واحدی نیکبخت بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز سه شنبه به دفتر یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه خود رفت
علیرضا واحدی نیکبخت بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شده است تا دلایل تمرد خود از همراهی تیم ملی را اعلام کند، صبح امروز به دفتر محمد آخوندی عضو هیات مدیره این باشگاه رفت تا پیرامون اتفاقات اخیر به‌ویژه عدم همراهی تیم ملی با وی گفتگو کند.
یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال از محرومیت سنگین نیکبخت در صورت عدم حضور در جلسه بعداز ظهر امروز خبر داد و گفت: مدیران باشگاه پرسپولیس از این بازیکن خواسته اند تا در جلسه کمیته انضباطی شرکت کند،اما اگر وی در جلسه شرکت نکند،با محرومیتی سنگین مواجه خواهد شد.


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()   
   
سه شنبه 21 آبان 1387  07:04 ب.ظ

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مدافع سابق تیم لیوورنو ایتالیا امروز با حضور در باشگاه پرسپولیس با داریوش مصطفوی دیدار كرد
رحمان رضایی در ادامه مذاكرات برای پیوستن به پرسپولیس، امروز به همراه مدیر برنامه هایش در باشگاه حاضر شد و با داریوش مصطفوی دیدار كرد.
طرفین در خصوص مسائل مالی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
گفته می شود مبلغ درخواستی رضایی بالاست و به همین دلیل توافق نهایی هنوز حاصل نشده است.
در صورت توافق امروز رضایی با مصطفوی، به زودی این بازیكن با افشین قطبی نیز دیدار می كند و پس از در تمرینات این تیم شركت خواهد كرد


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از آنكه متوجه شدند درون دروازه نیاز به مهره اى مطمئن دارند دست به كار شده و صحبت هاى خود را براى جذب یك دروازه بان خوب آغاز كرده اند. البته آنها هنوز هم باور ندارند جذب یك بازیكن خارجى براى پرسپولیس امكان پذیر نیست زیرا همچنان مذاكراتشان را براى آوردن دروازه بان خارجى خوب ادامه مى دهند و حتى خبر مى رسد با یك دروازه بان مطمئن و كارنامه دار مذاكره كرده اند اما اگر تا آخرین لحظه نتوانند به خواسته خود در جذب دروازه بان خارجى برسند از گزینه هاى داخلى یك دروازه بان به لیست خود اضافه كرده و نام میثاق معمارزاده را از لیست خارج مى كنند. طبق شنیده هاى ما گزینه اول پرسپولیسى ها «سوشامكانى» دروازه بان مصدوم پاس همدان است اما پرسپولیسى ها براى آنكه از اعتراضات و شكایت احتمالى باشگاه پاس در امان باشند به وى توصیه كرده اند تمام اخبار مذاكرات باشگاه با خود را تكذیب كند اما شنیده هاى ما از یك منبع كاملاً موثق از آن حكایت دارد كه سوشا به زودى و با ادامه روند مذاكرات پنهانى پرسپولیسى مى شود. جالب است بدانید سوشا مدتى مصدوم بود و پس از بازگشت به پاس با وینكو بگوویچ به مشكل برخورد و چند بازى را از روى سكوها تماشا كرد.


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()   
   
سه شنبه 21 آبان 1387  06:56 ب.ظ

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : كریم باقرى بعد از سال ها اولین بازى خود را براى تیم ملى انجام داد و مقابل تیمى بازى كرد كه از فوتبال ملى مقابل همان تیم خداحافظى كرده بود. باقرى بعد از بازى گفت: بازى خوبى بود، البته این شاید ۲۰ درصد از توانایى تیم ملى بود چرا كه لژیونرها نبودند و بازیكنان جدیدى مثل من زمان لازم را براى هماهنگ شدن با تركیب تیم ملى نداشتند اما در مجموع احساس مى كنم عملكرد بدى نداشتیم. وى افزود: تیم قطر اكثر بازیكنان اصلى اش را در اختیار داشت و در خانه خودشان بازى مى كردند، اینكه فوتبال ایران از فوتبال عرب ها سرتر است یا نه مشخص است اما باید در فوتبال ثابت شود تا كسى به قدرت ما شك نكند. ما نمى توانیم به گذشته ها اكتفا كنیم. قطر خیلى حمله كرد و در چندین مورد خیلى شانس داشت كه به گل برسد اما با تیزهوشى دفاع و دروازه بانمان توانستیم آنها را ناكام بگذاریم.


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : چشم پرسپولیسی ها حسابی از توره ترسیده و این مرتبه پاسپورت تمام بازیکنان خارجی را گرفتند تا در تعطیلات هوس سفر به خارج از ایران و احتمالاً دیدار مادر و ازدواج نکنند.
در این بین ایوان پتروویچ که قصد داشت در این دو روز تعطیلی تمرینات، به همراه همسرش به دوبی برود، از این اقدام باشگاه شاکی شده و پس از تمرین یکشنبه پیش قطبی می رود و اعتراض می کند: «چرا شما می توانی به دوبی بروی ولی ما ممنوع الخروجیم؟»
قطبی هم در پاسخ هافبک صربیش می گوید: «من هم به دوبی نمی روم و با یوروم برنامه ایرانگردی داریم. شما هم در همین ایران به مسافرت بروید و استراحت کنید چون باشگاه دیگر اعتمادی ندارد و همه باید چهارشنبه صبح سر تمرین حاضر باشند».


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()   
   
سه شنبه 21 آبان 1387  06:52 ب.ظ

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مدافع توگویی كه یك جلسه در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تهران حضور پیدا كرده بود، مورد تایید قرار نگرفت
ماساموسو جانگای كه یك جلسه در تمرین پرسپولیس شركت كرده بود، با دستور مسئولان باشگاه دیگر در محل تمرین حاضر نخواهد شد.
وی مورد تایید قرار نگرفته است و مسئولان باشگاه به دنبال جذب گزینه های دیگر هستند.
گفته شد جانگای بیش از یك سال در هیچ تیمی بازی نكرده است.


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : مهدی واعظی همچنان از ناحیه گردن با مشكل مواجه است.
وی تمرینات خود را روزانه در دو نوبت زیر نظر پزشكان متخصص و زرینه(پزشك باشگاه پرسپولیس) انجام می دهد.
زرینه در گفت و گو با خبرنگار فارس، گفت: تلاش خود را برای بازدگرداندن واعظی به میادین انجام می دهیم؛ اما احتمال بازی وی مقابل پیكان بسیار ضعیف است.
وی ادامه داد: علیرضا حقیقی به بازی به پیكان می‌رسد و تمرینات گروهی خود را از روز شنبه آغاز خواهد كرد.


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : سید محمد علوی كه به شدت پیگیر جدایی از این تیم بود، پس از مذاكره با مسئولان باشگاه پرسپولیس رضایت داد كه 75 درصد از مبلغ قرارداد خود را به باشگاه ببخشد و به جای آن رضایتنامه‌اش را دریافت كند.
وی امروز رضایت نامه خود را دریافت كرد.
علوی از باشگاه برق شیراز نیز پیشنهاد دارد؛ اما به احتمال فراوان از نیم فصل به تیم پاس همدان باز می گردد.


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : "رحمان رضایی" روز دوشنبه در گفتگویی خاطر نشان ساخت: برخلاف شایعات اخیر که پیوستنم به پرسپولیس را منتفی می دانستند هنوز با مسئولان این باشگاه در حال مذاکره هستم.
وی افزود: پرسپولیس تیم بزرگی است و در صورت توافق با این باشگاه پیراهن این تیم را در فصل جاری بر تن خواهم کرد.
مدافع سابق تیم ملی در ادامه گفت: فردا تکلیفم با باشگاه پرسپولیس مشخص می شود و فعلا قصد ندارم در این خصوص بازار گرمی کنم.
وی تصریح کرد: به غیر از پرسپولیس چند پیشنهاد مناسب نیز از سایر کشور ها دارم که قصد دارم در کمال آرامش بهترین انتخاب را انجام دهم.


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : پرسپولیس طی رقابت‌های این فصل نتایج خوبی كسب نكرده است. من این مسئله را قبول دارم. اتفاقا برخلاف عده‌ای كه می‌گویند پرسپولیس فقط باید فوتبال خوب و زیبایی ارائه دهد معتقدم تیم ما همیشه باید قهرمان شود و هواداران جز به قهرمانی رضایت نمی‌دهند.
افشین پیروانی ضمن بیان این مطلب گفت: «ما نتایج خوبی به دست نیاورده‌ایم اما نتایج خیلی بدی هم نداشته‌ایم. در بدترین شرایط ممكن تنها سه امتیاز از استقلال عقب افتاده‌ایم.»
مربی پرسپولیس ادامه داد: «پرسپولیس نوسان دارد. پرسپولیس مشكل دفاعی دارد و بعضی از انتقادها را می‌پذیریم. قرار نیست از واقعیت فرار كنیم.


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()       
دوشنبه 20 آبان 1387  09:14 ب.ظ

کانون هواداران پرسپولیس : مدیرعامل پرسپولیس اعلام كرد كه این باشگاه تمایلی برای به خدمت گرفتن چانگای مدافع توگویی ندارد و او به زودی ایران را ترك خواهد كرد.
داریوش مصطفوی در گفت‌وگویی، با اشاره به این موضوع می‌گوید: «من به خوبی می‌دانستم كه نمی‌توانیم بازیكن خارجی جذب كنیم و اصلا موافق حضور چانگای در تمرینات نبودم و از اینكه او در تمرین حضور داشت تعجب كردم. این بازیكن به هیچ عنوان نباید با تیم ما تمرین می‌كرد و در این مورد آقای خوردبین به عنوان سرپرست كم‌كاری كرد.»
مصطفوی تاكید می‌كند: «ما هیچ برنامه‌ای برای جذب چانگای نداریم و اصلا نمی‌توانیم این بازیكن را به خدمت بگیریم به همین دلیل سراغ گزینه‌های داخلی خواهیم رفت.


 • آخرین ویرایش:-
نظر بده پرسپولیسی()   
   
 • تعداد کل صفحات :5  
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  
 • 5  
آخرین پست ها

غرور سرخپوشان در فولاد شهر ذوب شد !!! ..........شنبه 14 دی 1387

آقای مصطفوی شب بخیر خدانگهدار ! ..........شنبه 14 دی 1387

فرخزادی: هیئت مدیره باشگاه از افشین پیروانی سرمربی این تیم حمایت می كند ..........شنبه 14 دی 1387

سازمان اجازه برکناری مصطفوی را داد ..........شنبه 14 دی 1387

اولتیماتوم سازمان تربیت بدنی به مسئولان پرسپولیس: از آخرین فرصتی كه داده شده استفاده كنید ..........شنبه 14 دی 1387

آخوندی: سازمان اجازه نمی‌دهد كه اختلافات مدیریتی به پرسپولیس لطمه بزند ..........شنبه 14 دی 1387

لیدرهای پرسپولیس با یكدیگر درگیر شدند ..........شنبه 14 دی 1387

افشین پیروانی : تعطیلی لیگ به ما كمك زیادی خواهد كرد ..........شنبه 14 دی 1387

سعداوی در تمرین پرسپولیس حاضر شد ..........شنبه 7 دی 1387

همه حاضر؛ نیکبخت غایب! ..........شنبه 7 دی 1387

قرارداد مربی جدید پرسپولیس به ثبت رسید ..........شنبه 7 دی 1387

زمان بازیگری سفید امضاء کردم و اینک نیز سفید امضاء می کنم ..........شنبه 7 دی 1387

خدمتی دیگر از سایت پرسپولیس نیوز / چت روم آنلاین سایت افتتاح شد ..........شنبه 7 دی 1387

جلسه کادر فنی در باشگاه برگزار شد ..........شنبه 7 دی 1387

حضور مربی جدید پرسپولیس در باشگاه ..........شنبه 7 دی 1387

همه پستها