perspolisکانون هواداران پرسپولیس : وقتی پرسپولیس مقابل ملوان تسلیم شد  پیش بینی باخت  انها در فولاد شهر آن هم  برابر ذوب آهن بالانشین ، چندان  سخت نبود اما  امروز  مجموعه  قرمز  شکست نخورد بلکه ورشکسته شد.  همه آنهایی که با خوش خیالی تصور می کردند افشین پیروانی به رغم عدم تجربه قادر است تیم محبوب شان را از ورطه سقوط برهاند  عصر امروز  شاهد ان بودند  که پیروانی نه تنها کوچکترین تغییر مثبتی را به وجود نیاورده، که حتی از پرسپولیس تیمی ساخته بی شناسنامه و بی هویت . 
 چه کسی باور داشت در دقیقه 65 بازی با نتیجه سه بر صفر به سود میزبان به پایان برسد؟  بله این پرسپولیس است؛ گرانقیمت ترین تیم تاریخ لیگ برتر  که اینک با فوجی  از ستاره و  ملی پوش فعلی و سابق نمی تواند  از خودش دفاع کند.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : پرسپولیس بار دیگر باخت . تیمی كه فصل قبل همین موقع با وجود كسر 6 امتیاز در صدر جدول جای خوش كرده بود و بازهم جسورانه به كارش ادامه می داد امروز به رتبه ششم جدول رده بندی سقوط كرد و می توان گفت امیدهایش برای قهرمانی را بسیار كمرنگ كرد . پرسپولیسی كه چه فصل قبل و چه دو فصل قبل بیشتر از 5 شكست نداشته بود امروز در طی 21 هفته 6 شكست را در كارنامه خود می بیند . آن هم در صورتی كه به نسبت هزینه تیم فعلی به جرات می توان گفت 2 برابر پرسپولیس 85.86 و پرسپولیس 86.87 هزینه كرده است .
در مورد مسائل فنی این مسابقه در قسمت آنالیز بازی صحبت می كنیم و در این قسمت تنها می خواهیم گلایه های هواداران را تكرار كنیم كه متاسفانه هیچ گوش شنوایی وجود ندارد و هیچكس نیست به حرف دل این هواداران رسیدگی كند . داریوش مصطفوی كه گمان می كردم امروز وقتی اینگونه مورد فحاشی هواداران قرار می گیرد خودش استفعا دهد و یك لحظه هم در باشگاه نماند اما در كمال تعجب می آید و می گوید كادرفنی باید پاسخگو باشد ( همان نكته ای كه در تحلیل دیشب نوشته بودیم ) !


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : "مجید فرخزادی" در گفتگویی گفت : سرمربی تیم با دو باخت تغییر نمی كند و در جلسه آینده هیئت مدیره بررسی های لازم را روی این موضوع انجام خواهیم داد و اگر نیازی باشد تذكراتی به كادر فنی خواهیم داد . 
عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری كرد : كادر فنی هرچه زودتر تیم را سامان بدهد و اعضای تیم هم باید بیشتر تلاش کنند. 
فرخزادی با بیان اینكه در بازی با ذوب آهن بهتر از ملوان بازی كردیم گفت : یك پنالتی به نفع پرسپولیس گرفته نشد و ابراهیم توره هم یك ضربه پنالتی را به هدر داد و اگر از این موقعیت ها استفاده می شد و اعضای تیم هم در حد نام پرسپولیس بازی می كردند ، ذوب آهن تیمی نبود كه بخواهد مقابل پرسپولیس برنده از بازی خارج شود.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : داریوش مصطفوی برای فرار از بحران ناکامی تیمش توپ را به زمین افشین پیروانی انداخت . او که عمر مدیریتش در پرسپولیس به سر رسیده خواسته ناکامی را به گردن کادرفنی بیاندازد 
درحالی که مقامات مسئول در سازمان ورزش از برکناری او در 24 ساعت آینده و حکم جانشینی او به نام عباس انصاری فرد می‌خورد.
معاون سازمان و رییس مرکز توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای پس از باخت پرسپولیس مقابل ذوب آهن در نامه ای به  به رییس هیات پرسپولیس خواستار رسیدگی سریع به روند نزولی تیم فوتبال این باشگاه و برون رفت از وضعیت فعلی به منظور پاسخگویی به انتظار هواداران پیروزی شد.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : متن نامه كیومرث هاشمی به حسین هدایتی، رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس بدین قرار است:
متاسفانه روند رو به نزول تیم فوتبال آن باشگاه در مسابقات لیگ برتر تاثیر نامطلوبی بر روی احساسات میلیون ها هوادار دلسوخته و دائمی آن در سطح كشور و اقصی نقاط جهان داشته كه در همین جا باید از سعه صدر و بردباری این هواداران در قبال نتایج حاصله تشكر و قدردانی شود .
از طرف دیگر در روزهای پایانی سال این تیم باید در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا از اعتبار و كیان كشور و خود دفاع كند كه روند مذكور نوید مثبتی از این حضور بدست نمی دهد.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : محمد آخوندی گفت: اگر افراد متوجه بزرگی باشگاه پرسپولیس نباشند، سازمان تربیت بدنی ورود خواهد كرد و اجازه نمی‌دهد كه برخی مسائل و اختلافات در مدیریت باشگاه بیشتر از این به تیم لطمه بزند.
سخنگوی سازمان تربیت بدنی در گفت‌وگویی، در خصوص التیماتوم كیومرث هاشمی، رییس مركز توسعه‌ی ورزش‌های حرفه‌یی و قهرمانی سازمان تربیت بدنی درباره وضعیت حاكم بر پرسپولیس اظهار كرد: با توجه به حمایت‌هایی كه دولت و سازمان تربیت بدنی از پرسپولیس داشته است وضعیت خوبی را در این تیم شاهد نیستیم، به همان نسبت كه سازمان از مدیریت باشگاه استقلال راضی است از مدیریت باشگاه پرسپولیس ناراضی است، این دو تیم هواداران بسیار زیادی دارند و از آن‌ها بیش از این انتظار می‌رود.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()       

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : لیدرهای باشگاه پرسپولیس كه امروز در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برای تشویق تیم خود به دو دسته تقسیم شده بودند؛ پس از باخت مقابل ذوب آهن مقابل رختكن پرسپولیس و محل هتل با یكدیگر درگیر شدند.
این درگیری كه دقایقی به طور انجامید با پا در میانی سلطانی مسئول حراست باشگاه به پایان رسید.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   

perspolisکانون هواداران پرسپولیس : افشین پیروانی گفت: من تیم را در شرایط بحرانی تحویل گرفتم و از آن زمان تیم ما روند روبه رشدی را داشته است.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از دومین شكست با این تیم گفت: ذوب آهن بازی را خوب شروع كرد اما، ما بعد از خوردن گل اول بهتر بازی كردیم و چند موقعیت خوب هم بدست آوردیم.
وی درمورد قضاوت بازی افزود: داوری مشكل خاصی نداشت و قضاوت خوبی را به نمایش گذاشت.
پیروانی درخصوص سوال یكی از خبرنگاران درمورد پنالتی زدن بازیكنان تیم پرسپولیس افزود: اگر ما پنالتی دوم‌مان گل می‌شد، می‌توانستیم نتیجه‌ی بازی را عوض كنیم و نتیجه‌ی بهتری بدست آوریم.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()       
آخرین پست ها

غرور سرخپوشان در فولاد شهر ذوب شد !!! ..........شنبه 14 دی 1387

آقای مصطفوی شب بخیر خدانگهدار ! ..........شنبه 14 دی 1387

فرخزادی: هیئت مدیره باشگاه از افشین پیروانی سرمربی این تیم حمایت می كند ..........شنبه 14 دی 1387

سازمان اجازه برکناری مصطفوی را داد ..........شنبه 14 دی 1387

اولتیماتوم سازمان تربیت بدنی به مسئولان پرسپولیس: از آخرین فرصتی كه داده شده استفاده كنید ..........شنبه 14 دی 1387

آخوندی: سازمان اجازه نمی‌دهد كه اختلافات مدیریتی به پرسپولیس لطمه بزند ..........شنبه 14 دی 1387

لیدرهای پرسپولیس با یكدیگر درگیر شدند ..........شنبه 14 دی 1387

افشین پیروانی : تعطیلی لیگ به ما كمك زیادی خواهد كرد ..........شنبه 14 دی 1387

سعداوی در تمرین پرسپولیس حاضر شد ..........شنبه 7 دی 1387

همه حاضر؛ نیکبخت غایب! ..........شنبه 7 دی 1387

قرارداد مربی جدید پرسپولیس به ثبت رسید ..........شنبه 7 دی 1387

زمان بازیگری سفید امضاء کردم و اینک نیز سفید امضاء می کنم ..........شنبه 7 دی 1387

خدمتی دیگر از سایت پرسپولیس نیوز / چت روم آنلاین سایت افتتاح شد ..........شنبه 7 دی 1387

جلسه کادر فنی در باشگاه برگزار شد ..........شنبه 7 دی 1387

حضور مربی جدید پرسپولیس در باشگاه ..........شنبه 7 دی 1387

همه پستها